przez Budzik » sobota, 1 maja 2010, 09:11
Cytat Ojca:
jakbyś napisął jakieś wielkości jest ten element i gdzie to było, to zaraz dojdziemy co to jest.
Najprawdopodobniej jest to uszkodzona dioda (wymiar pewnie ok 2-3mm) tak z wygladu.
(uszkodzona bo przekazuje w obie strony-a dioda zawsze tylko w 1)
No i idac dalej z wygladu to opornik nie bedzie mimo tego jaki daje opor. Takze po wstepnych ogledzinach uszkodzona dioda.
Ostatnio edytowano sobota, 1 maja 2010, 09:15 przez
Budzik, łącznie edytowano 1 raz