przedstawiam moje kartonyivan napisał(a):A może jeszcze trabantem się pochwal. Bo widać że coś tam chowasz w garażu
Trabant 1.1 rocznik 91



Trabant 601<dwusuw> rocznik 82









Trabanciki jeżdżą na bieżąco , oba zaliczyły zloty Pyrkomania Poznań , zloty w Krakowie , na ile człowiekowi czas pozwala . Używam je także na dojazdy do pracy . także nie ma taryfy ulgowej .












