Pawel BMW napisał(a):tu jest wszystko porobione, gotowy do sezaonu
Pawel BMW napisał(a):wszystko wymieniane tydzień temu, miałem traske 150 km od tego czasu,
jak się nie sprzeda to będę go miał jeszcze następne kilka sezonów, ciśnienia nie mam na sprzedaż, dobrze się nim jeździ,
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość