kupno motoru

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

kupno motoru

Postprzez krzysiek2538 » środa, 19 maja 2010, 20:45

witam mam okazję kupić suzuki gsx 750 f z 95 roku Sciągnięty z niemiec za 4500 zł czy to dobra cena prosił bym o rady i na co zwrócić uwagę przy kupnie tego motoru proszę o rady
krzysiek2538
 

Postprzez gladki83 » środa, 19 maja 2010, 21:31

rozejrzyj sie na forum. Był juz taki temat.

http://gsxf.pl/viewtopic.php?t=1152&hig ... E6+uwag%EA
gladki83
 

Postprzez zolwik » czwartek, 20 maja 2010, 06:47

Temat już był nie jeden .

Przeczytaj wcześniej Regulamin

ps. imbryka za 4,5K do rej. mega drogo.
Ostatnio edytowano czwartek, 20 maja 2010, 06:49 przez zolwik, łącznie edytowano 2 razy
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez ivan » czwartek, 20 maja 2010, 11:27

No trochę drogo, ale zależy jaki stan.
Bo np. jak kupisz za 3,5 a do wymiany masz napęd, opony, klocki to już się robi 5k :)
Patrz na stan wizualny, oraz czy nie wymaga jakiegoś wkładu. Jeśli wszystko w zajebistym stanie to nie jest drogo :)
Avatar użytkownika
ivan
 
Posty: 346
Dołączył(a): środa, 17 czerwca 2009, 19:11
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Budzik » czwartek, 20 maja 2010, 12:23

Ja kupiłem za 4100 (do tylu stargowałem z 4500 taka była wyjściowa) też był ściągnięty z niemiec,ale już zarejestrowany w kraju. Rok 92. Nowy olej akumulator i opony. Napęd w stanie b.dobrym. Klocki i tarcze prawie nowe. Więc ten twój to trochę drogo
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Pawel BMW » sobota, 29 maja 2010, 19:43

moj jest na sprzedaż, cena do negocjacji http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1967549
Pawel BMW
 

Postprzez Budzik » sobota, 29 maja 2010, 20:33

troche sie cenisz ;]
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Pawel BMW » sobota, 29 maja 2010, 20:53

napisalem do negocjacji, a cena? nie sztuka kupic za 3tys wpakowac nast 3tys i nigdy nie bedzie dobrze, tu jest wszystko porobione, gotowy do sezaonu, kola od jajka czyli wchodza opony przod 120/70 tyl 150/70. W oryginalnym rozmiarze imbryka (110/80 140/70) to ciezko kupic dobre opony, raczej to sa wtedy turystyczne, a nie dobrze trzymajace.
Ostatnio edytowano sobota, 29 maja 2010, 20:53 przez Pawel BMW, łącznie edytowano 1 raz
Pawel BMW
 

Postprzez firefox » niedziela, 30 maja 2010, 07:35

Pawel BMW napisał(a):tu jest wszystko porobione, gotowy do sezaonu


Jak kazdy pojazd w ogloszeniu :) Nic tylko wsiadac i jezdzic.
Ostatnio edytowano niedziela, 30 maja 2010, 07:35 przez firefox, łącznie edytowano 1 raz
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zolwik » niedziela, 30 maja 2010, 07:49

No nie tak drogo za taką cene w tym samym roczniku sprzedałem w tamtym roku tylko że 600cc.

Bym na twoim miejscu napisał bardziej szczegółowo co kiedy wymieniane (dodatkowo jak masz rachunki /f-ra), zwiekszy to zainteresowanie.
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez Pawel BMW » niedziela, 30 maja 2010, 12:12

wszystko wymieniane tydzień temu, miałem traske 150 km od tego czasu,
jak się nie sprzeda to będę go miał jeszcze następne kilka sezonów, ciśnienia nie mam na sprzedaż, dobrze się nim jeździ,
Pawel BMW
 

Postprzez Budzik » niedziela, 30 maja 2010, 13:24

to dlaczego chcesz sprzedac?
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Pawel BMW » niedziela, 30 maja 2010, 14:05

znajomy chce sprzedac gsxf 650 także zmieniłbym na dwa modele wyżej :)
Pawel BMW
 

Postprzez firefox » niedziela, 30 maja 2010, 14:50

Pawel BMW napisał(a):wszystko wymieniane tydzień temu, miałem traske 150 km od tego czasu,
jak się nie sprzeda to będę go miał jeszcze następne kilka sezonów, ciśnienia nie mam na sprzedaż, dobrze się nim jeździ,


Tez tak mowilem, ale w glebi duszy parcie bylo.... No chyba, ze kolega bedzie czekal do usranej smierci na Twoja sprzedaz :P
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości