Kurs za 70 zl wekendowy w suzuki

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Kurs za 70 zl wekendowy w suzuki

Postprzez firefox » czwartek, 23 kwietnia 2009, 19:57

Tasior, Ty chyba zakladales temat kursu wekendowego w suzuki i wycielo go po awarii serwera??
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Loku » czwartek, 23 kwietnia 2009, 21:17

Ja zakładałem taki temat ale gdzies chyba zaginął w akcji
;)
Loku
 

Postprzez firefox » piątek, 24 kwietnia 2009, 07:02

A no wlasnie, pewnie zginal w czasie tej awarii, mozesz podrzucic jakiegos linka bo chetnie sie wybiore na poczatku maja w wawie
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez diabLica » piątek, 24 kwietnia 2009, 07:45

nie kojarze tematu ale może chodzi o SUZUKI SHELL Moto szkoła 2009
http://www.suzuki-moto.pl/page.php?id=a ... ews=090409
prędkość nie zabija!!!!nagłe zatrzymanie to to co pozbawia życia...
Avatar użytkownika
diabLica
 
Posty: 96
Dołączył(a): czwartek, 19 marca 2009, 18:47
Lokalizacja: z piekła

Postprzez firefox » piątek, 24 kwietnia 2009, 08:15

No wlasnie, ktos zainteresowany na 10 maja ?
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez socko » piątek, 24 kwietnia 2009, 08:18

Ja wysłałem zapytanie, czy mają jeszcze wolne terminy na 10 maja. Jeżeli tak, to na pewno się wybiorę :-)
socko
 

Postprzez firefox » piątek, 24 kwietnia 2009, 08:49

To razem smigniemy :)
To ja tez wysylam zapytanie
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez diabLica » piątek, 24 kwietnia 2009, 08:55

trzeba zadzwonic do PP
bo maja mało miejsc... właściwie to nie wiem czy na 10 sie jeszcze załapiecie
(0-22) 726-35-35, 36
rozmawiac z Arturem ;)
prędkość nie zabija!!!!nagłe zatrzymanie to to co pozbawia życia...
Avatar użytkownika
diabLica
 
Posty: 96
Dołączył(a): czwartek, 19 marca 2009, 18:47
Lokalizacja: z piekła

Postprzez firefox » piątek, 24 kwietnia 2009, 09:03

Dupa Jasiu jesli chodzi o 10 maja. Diablica dzieki wielkie, zapisalem sie jako ostatni na 30 maja :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Nyuno » piątek, 24 kwietnia 2009, 09:33

No a dla mnie już nie było miejsca niestety... nigdzie :(
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez firefox » piątek, 24 kwietnia 2009, 17:46

Na stronie napisane ze podadza niedlugo kolejne terminy wiec pewnie jeszcze cos bedzie.
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zolwik » niedziela, 26 kwietnia 2009, 19:31

BYłem dziś w gdańsku na jeżdzie jak w temacie foty bede miał nie długo ,
Ogólnie jest cały dzień latania z przerwą na piknik ,pewnie w przyszły sezonie zajrze powtórnie.
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez Nyuno » niedziela, 26 kwietnia 2009, 21:21

O czyli jakieś szamanko jest :)
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez firefox » niedziela, 26 kwietnia 2009, 22:18

Sprawdz na stronie suzuki gdzie jest info o kursie na galerie, masz moto i szamanko :) tylko mam nadzieje ze chcesz isc nie tylko na szamanko :P
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Nyuno » niedziela, 26 kwietnia 2009, 23:06

Nie no szamanko to nawiązanie do naszej rozmowy a propos ceny 70zł za kurs.
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez socko » poniedziałek, 27 kwietnia 2009, 10:24

Podobno w Wawie jeszcze są miejsca - pytałem się dziś w 3Fun i nie ma problemu z zapisem. Nie wiem tylko na który termin.
Jutro jadę się zapisać (trzeba osobiście wraz z wpłatą kaski), mają mi zarezerować miejsce do jutra...
socko
 

Postprzez firefox » poniedziałek, 27 kwietnia 2009, 14:51

No to ja w suzuki zapisalem sie ostatni na 30 maja przez telefon a kasa na conajmniej 3 dni przed.
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zolwik » poniedziałek, 27 kwietnia 2009, 15:16

Nie sugerujcie sie tym ale paru gości ugadywało sie na fona i mailami a kaska do reki na miejscu 5 min przed rozpoczeciem.

[ Dodano: 27-04-09, 17:37 ]
Po za tematem, tak po za to jeden z uczestników miał malutkiego ślizga nic poważnego podejrzewam ze uratowały go zamontowane kołki w ranie pod zbiornikiem , Moje pytanie do was ja sie taki bajer fachowo nazywa bo bym sobie sprawił a nie wiem jak szukać.Z góry dziekówka
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez kosa1022 » poniedziałek, 27 kwietnia 2009, 16:40

Crash pady ;)
kosa1022
 

Postprzez Nyuno » poniedziałek, 27 kwietnia 2009, 17:07

Jak chcesz sobie zakładać, to powinni Ci policzyć po 50zł od pada oraz 100zł za robociznę.
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości