vw transporter t3

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

vw transporter t3

Postprzez KOSA77 » niedziela, 4 lipca 2010, 06:28

witka jesteśmy z Pauliną szczęśliwymi posiadaczami carawelki z 88 roku poszukujemy części a w szczegulności wiązki elektrycznej jeśli się wam co obije o uszy to dajcie znak sygnał
Avatar użytkownika
KOSA77
 
Posty: 98
Dołączył(a): poniedziałek, 15 czerwca 2009, 17:56
Lokalizacja: śró płd

Postprzez Budzik » niedziela, 4 lipca 2010, 09:14

jakeij wizaki elektrycznej?? kumpel ma westfalie i robi jej generalke i swapa
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Nyuno » niedziela, 4 lipca 2010, 09:20

Gratki! :) To rozumiem, że jak komuś z nas coś się przydarzy to będziemy mogli Ciebie męczyć o pomoc w transporcie? :P
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez KOSA77 » poniedziałek, 5 lipca 2010, 05:05

ba no oczywista jesteśmy do usług jak by co .co do wiązki to są problemy z tylnym oświetleniem prawdopodobnie wilgoc i trzeba będzie całą wiązke od bezpieczników do świateł wymienic dziś jedziemy do elektromechaniora na konsultację ale ja już szukam więc każdy cynk będzie mile widziany
Avatar użytkownika
KOSA77
 
Posty: 98
Dołączył(a): poniedziałek, 15 czerwca 2009, 17:56
Lokalizacja: śró płd


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości