przez KOSA77 » poniedziałek, 5 lipca 2010, 05:05
ba no oczywista jesteśmy do usług jak by co .co do wiązki to są problemy z tylnym oświetleniem prawdopodobnie wilgoc i trzeba będzie całą wiązke od bezpieczników do świateł wymienic dziś jedziemy do elektromechaniora na konsultację ale ja już szukam więc każdy cynk będzie mile widziany