Kurs za 70 zl wekendowy w suzuki

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez diabLica » poniedziałek, 4 maja 2009, 07:53

zolwik napisał(a):Nie sugerujcie sie tym ale paru gości ugadywało sie na fona i mailami a kaska do reki na miejscu 5 min przed rozpoczeciem.


a potem jest sytuacja jak wczoraj, że ktoś nie zapłacił :/

a tak na marginesie: pilnujcie strony, jeśli jesteście chętni na szkolenie bo Marek ma dorzucić jeszcze kilka terminów w czerwcu ;)
edit: juz są terminy ;)
Ostatnio edytowano poniedziałek, 4 maja 2009, 07:55 przez diabLica, łącznie edytowano 1 raz
prędkość nie zabija!!!!nagłe zatrzymanie to to co pozbawia życia...
Avatar użytkownika
diabLica
 
Posty: 96
Dołączył(a): czwartek, 19 marca 2009, 18:47
Lokalizacja: z piekła

Postprzez socko » poniedziałek, 4 maja 2009, 08:24

Ktoś się może wybiera 10 maja?
socko
 

Postprzez Loku » poniedziałek, 4 maja 2009, 08:58

Ja czekam na termin w Czewie ale coś sie nie zapowiada i chyba wybiore sie w łodzi. Kosa idziesz ze mna jakby co?
Loku
 

Postprzez Rychu » poniedziałek, 4 maja 2009, 14:00

Siema jezeli mnie pamiec nie myli to ja z Wiolcia jedziemy 10 maja:) Bylismy wczoraj razem z Diablica i Lysolkiem i sporo sie nauczylismy i duzo daje.. Polecam wszystkim:)
Pozdro
www.car4events.pl - Zapraszam !!!
Avatar użytkownika
Rychu
 
Posty: 228
Dołączył(a): wtorek, 24 marca 2009, 11:33
Lokalizacja: Z zadupia;)

Postprzez kosa1022 » poniedziałek, 4 maja 2009, 21:55

Piotrek wiem że w Łodzi jest 9 maja ale póki co ja się nie piszę.
kosa1022
 

Postprzez Loku » wtorek, 5 maja 2009, 07:20

kosa1022, ja myślałem o tym terminie 13 czerwca, bo w tym tygodniu to nie ma szans za szybko
Loku
 

Postprzez lukka » wtorek, 5 maja 2009, 08:56

Loku: 13 Czerwca długi weekend!!! Myslalem zeby tez sie pojawic ale znajac zycie w dlugi weekend bedzie ciezko
Avatar użytkownika
lukka
 
Posty: 124
Dołączył(a): sobota, 21 marca 2009, 22:27
Lokalizacja: Łódź

Postprzez socko » wtorek, 5 maja 2009, 09:08

Rychu napisał(a):Siema jezeli mnie pamiec nie myli to ja z Wiolcia jedziemy 10 maja:)


A wiecie już może czy będziecie na Bemowie czy w Modlinie? Mam nadzieję, że będzie okazja się poznać :-)

Rychu napisał(a): Bylismy wczoraj razem z Diablica i Lysolkiem i sporo sie nauczylismy i duzo daje..


Czyli jak rozumiem powtórka z rozrywki dla lepszego przećwiczenia?? :-)

Z ciekawości - na co kładą główny nacisk?
socko
 

Postprzez zolwik » wtorek, 5 maja 2009, 09:13

socko napisał(a):
Rychu napisał(a):Siema jezeli mnie pamiec nie myli to ja z Wiolcia jedziemy 10 maja:)


A wiecie już może czy będziecie na Bemowie czy w Modlinie? Mam nadzieję, że będzie okazja się poznać :-)

Rychu napisał(a): Bylismy wczoraj razem z Diablica i Lysolkiem i sporo sie nauczylismy i duzo daje..


Czyli jak rozumiem powtórka z rozrywki dla lepszego przećwiczenia?? :-)

Z ciekawości - na co kładą główny nacisk?
Jest wszystko,(przeciwskrety ,pachoły ,rondo na kolano moje ulubione, jazda bez kiery, jazda stojąc na siedzeniu), awaryjne hamowanie,

poziom ustalają względem zawodników chciałbym trafić kiedyś na jakis wysoki :evil:
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez diabLica » wtorek, 5 maja 2009, 11:22

zolwik napisał(a):
socko napisał(a):
Rychu napisał(a):Siema jezeli mnie pamiec nie myli to ja z Wiolcia jedziemy 10 maja:)


A wiecie już może czy będziecie na Bemowie czy w Modlinie? Mam nadzieję, że będzie okazja się poznać :-)

Rychu napisał(a): Bylismy wczoraj razem z Diablica i Lysolkiem i sporo sie nauczylismy i duzo daje..


Czyli jak rozumiem powtórka z rozrywki dla lepszego przećwiczenia?? :-)

Z ciekawości - na co kładą główny nacisk?
Jest wszystko,(przeciwskrety ,pachoły ,rondo na kolano moje ulubione, jazda bez kiery, jazda stojąc na siedzeniu), awaryjne hamowanie,

poziom ustalają względem zawodników chciałbym trafić kiedyś na jakis wysoki :evil:


zawsze jest wysoki poziom :!:
jeszcze nie trafił się nikt, kto nie popełniałby błedów... a różnica między grupą początkującą, a zaawansowana jest tylko w kolejności i tempie ćwiczeń...
jeśli chodzi o to na co kładą największy nacisk- na BEZPIECZENSTWO
to nie jest szkolenie dla cykrkowców, gdzie uczą jak jeżdzic bez kierownicy czy na stojąco... w ćwiczeniach chodzi o poznanie sprzętu i jego zachowania, rondo na kolano ma pokazać jaka jest różnica przy wchodzeniu w zakret przy danej pozycji, a nie naukę lansowania sie na mieście bo powiedzmy sobie szczerze stracić kolano na polskich drogach jest bardzo łatwo...
Byłam już dwa razy i mimo, iż ćwiczenia są te same to z każdego co innego wyniosłam dla siebie... bo zawsze gdzies tam coś wylezie...
a druga sprawa że przy całym dniu na lotnisku w pełnym słońcu spada mocno koncentracja i dopada człowieka zmęczenie więc warto powtórzyć kursik...
prędkość nie zabija!!!!nagłe zatrzymanie to to co pozbawia życia...
Avatar użytkownika
diabLica
 
Posty: 96
Dołączył(a): czwartek, 19 marca 2009, 18:47
Lokalizacja: z piekła

Postprzez kosa1022 » wtorek, 5 maja 2009, 19:42

Loku napisał(a):kosa1022, ja myślałem o tym terminie 13 czerwca, bo w tym tygodniu to nie ma szans za szybko


AAaaaaaa to do czerwca jeszcze kawał czasy spoko zobaczymy.
kosa1022
 

Postprzez firefox » piątek, 29 maja 2009, 11:22

Jutro moja kolej od 9 :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Nyuno » piątek, 29 maja 2009, 11:38

To na fatalną pogodę trafiłeś :D
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez firefox » piątek, 29 maja 2009, 11:42

Nyuno napisał(a):To na fatalną pogodę trafiłeś :D


Trudno, wazne ze wezme udzial i zdobede wiedze :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zolwik » wtorek, 6 kwietnia 2010, 17:51

Nowa edycja . Niestety koszty wzrosły ponad x2 ale mysle że i tak warto .

Obrazek
A to ja w akcji :fuck2:
Ostatnio edytowano piątek, 16 kwietnia 2010, 09:20 przez zolwik, łącznie edytowano 1 raz
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Poprzednia strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości