PozytywnieZakreconyWariat napisał(a):Moderatorzy.....jajcarze ze mnie szydzą i kpią
PozytywnieZakreconyWariat napisał(a):firefox, Fajer...ale wiesz...zostawiam sobie więcej frajdy na później![]()
![]()
Kto ze mną jeździł to potwierdzi że nie łamię przepisów
zolwik napisał(a):Ale że co na rowerach bedziecie latać![]()
Bo jak na moto to trochę głupio jak cie skuter wyprzedzi.
A tak do tematu to po mieście lece tak 60-70 mph
TasmaN napisał(a):zolwik napisał(a):Ale że co na rowerach bedziecie latać![]()
Bo jak na moto to trochę głupio jak cie skuter wyprzedzi.
A tak do tematu to po mieście lece tak 60-70 mph
to go wtedy palka po kasu na swiatlach... bo przepisy lamie
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości