Nowy mały motocyklista

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Postprzez ElViajero » piątek, 22 października 2010, 07:31

A to Maluszek:
Kornel vel Kornik
ElViajero
 

Postprzez Budzik » piątek, 22 października 2010, 08:00

Wlosow ma duzo zupelnie nie jak ty. Ale to pewnie wlosy na po mamie. Ciezko powiedziec czy podobny bo nie widzialem cie z takim grymasem spiacego :p
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez firefox » piątek, 22 października 2010, 09:20

Kurde fajna taka malizna, chyba zrobie sobie jeszcze jedna :P :P
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bostea » piątek, 22 października 2010, 10:38

Jaki śliczny Mały Towar :mrgreen: Idę o zakład, że jak jego Mamusia ma go w pobliżu, to zapomina, że jest tak wymęczona i obolała!
Poza tym, czy mi się wydaje, czy to forum obfituje w Maluchy płci męskiej?! Ot i ciekawostka ;)
BoSte@
Avatar użytkownika
bostea
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 859
Dołączył(a): czwartek, 24 czerwca 2010, 18:31
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez Budzik » piątek, 22 października 2010, 17:26

staraja sie chlopaki :d
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Gof » sobota, 23 października 2010, 01:09

Gratul :)
Gof
 

Postprzez Byniu » sobota, 23 października 2010, 15:26

Gratulacje :brawo: :brawo: :brawo:
No risk no fun
Byniu
 
Posty: 375
Dołączył(a): wtorek, 16 czerwca 2009, 16:12
Lokalizacja: Wszeliwy

Postprzez ElViajero » niedziela, 24 października 2010, 12:37

Dziękuję wszystkim za gratulacje i życzenia.

Melduję posłusznie że mały i mama już w domu i mają się dobrze.
ElViajero
 

Postprzez KOSA77 » niedziela, 31 października 2010, 07:50

Witam serdecznie i ja się pragnę pochwalić 26. 10. 10. urodziliśmy dwóch bliżniaków Antka i Lucka póki co jesteśmy jeszcze w szpitalu ale już niedługo zawitamy do domu i trzeba będzie się za motocyklami zacząć rozglądać :) Pozdrawiam wszystkich z naciskiem na młodych rodziców http://gsxf.pl/album_personal.php?user_id=203
Avatar użytkownika
KOSA77
 
Posty: 98
Dołączył(a): poniedziałek, 15 czerwca 2009, 17:56
Lokalizacja: śró płd

Postprzez bostea » niedziela, 31 października 2010, 08:16

Fajne maluchy i mam wrażenie, że takie konkretne chłopaczki :mrgreen: Czy mi się wydaje czy oni są różni?
BoSte@
Avatar użytkownika
bostea
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 859
Dołączył(a): czwartek, 24 czerwca 2010, 18:31
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez KOSA77 » poniedziałek, 1 listopada 2010, 14:19

Bliznięta są jednojajowe więc na razie poza wielkościami są dosyć podobne i mamy problemy z rozróżnieniem który jest który ale mamy nadzieje przezwyciężyć i ten mankament hihi i jak na dwóch w jednym brzuchu to udało im się całkiem wyrosnąć Pozdrawiam ;)
Avatar użytkownika
KOSA77
 
Posty: 98
Dołączył(a): poniedziałek, 15 czerwca 2009, 17:56
Lokalizacja: śró płd

Postprzez ElViajero » poniedziałek, 1 listopada 2010, 14:22

Gratulacje :D
ElViajero
 

Poprzednia strona

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron