przez bostea » piątek, 22 października 2010, 10:38
Jaki śliczny Mały Towar Idę o zakład, że jak jego Mamusia ma go w pobliżu, to zapomina, że jest tak wymęczona i obolała!
Poza tym, czy mi się wydaje, czy to forum obfituje w Maluchy płci męskiej?! Ot i ciekawostka
przez KOSA77 » niedziela, 31 października 2010, 07:50
Witam serdecznie i ja się pragnę pochwalić 26. 10. 10. urodziliśmy dwóch bliżniaków Antka i Lucka póki co jesteśmy jeszcze w szpitalu ale już niedługo zawitamy do domu i trzeba będzie się za motocyklami zacząć rozglądać Pozdrawiam wszystkich z naciskiem na młodych rodziców http://gsxf.pl/album_personal.php?user_id=203
przez KOSA77 » poniedziałek, 1 listopada 2010, 14:19
Bliznięta są jednojajowe więc na razie poza wielkościami są dosyć podobne i mamy problemy z rozróżnieniem który jest który ale mamy nadzieje przezwyciężyć i ten mankament hihi i jak na dwóch w jednym brzuchu to udało im się całkiem wyrosnąć Pozdrawiam