przez Rychu » poniedziałek, 31 stycznia 2011, 14:32
Hmm ja rok temu z Wiolcia i Byniem bylismy w Wilkasach. Byc moze pojedziemy i w tym roku na mazurki. Zobaczymy bo jeszcze jest czas a poza tym www.motocyklisci-charytatywnie.pl w tym moj kolega wspiera w Pasymiu dom dziecka i moze tam sie wybierzemy na jakas akcje.
w pięknej górze wspaniala wypozyczalnia yachtow łąjd charter http://lajd.pl/ super wyposazone lodki. w wilkasach ez kiedys wypozyczalismy, ale te z łajdu byly fajniejsze i wrocilismy do nich
Ełk to stolica mazur nie ma opcji ze mnie nie będzie w giżycku:) tylko jak będzie jakaś ustawka,może i nie tylko;) aby pogoda była. bo jak patrzeza okno to masakra, 2 dzień juz pada śnieg, wszędzie biało:(