Mazury

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Mazury

Postprzez amas1990 » niedziela, 30 stycznia 2011, 20:58

Planuje ktoś w tym roku wypad na mazury? (Mikołajki, Giżycko, Ruciane Nida)
Avatar użytkownika
amas1990
 
Posty: 71
Dołączył(a): poniedziałek, 7 czerwca 2010, 09:35
Lokalizacja: Ełk

Postprzez lewmichal » poniedziałek, 31 stycznia 2011, 12:56

Być może, że zlot w Giżycku odwiedzę również w tym roku. Chęci są, ale zobaczymy jak wyjdzie.
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Postprzez Rychu » poniedziałek, 31 stycznia 2011, 14:32

Hmm ja rok temu z Wiolcia i Byniem bylismy w Wilkasach. Byc moze pojedziemy i w tym roku na mazurki. Zobaczymy bo jeszcze jest czas a poza tym www.motocyklisci-charytatywnie.pl w tym moj kolega wspiera w Pasymiu dom dziecka i moze tam sie wybierzemy na jakas akcje.
www.car4events.pl - Zapraszam !!!
Avatar użytkownika
Rychu
 
Posty: 228
Dołączył(a): wtorek, 24 marca 2009, 11:33
Lokalizacja: Z zadupia;)

Postprzez unio » wtorek, 1 lutego 2011, 06:49

W Pasymiu byłem w ośrodku Kalwa i mogę go polecić http://www.kalwa-energopol.pl/ domki czyste, dostęp do jeziora, dodatkowo kryty basen.
Avatar użytkownika
unio
 
Posty: 559
Dołączył(a): poniedziałek, 1 czerwca 2009, 19:45
Lokalizacja: E-g

Postprzez Budzik » czwartek, 3 lutego 2011, 12:03

w pięknej górze wspaniala wypozyczalnia yachtow łąjd charter http://lajd.pl/ super wyposazone lodki. w wilkasach ez kiedys wypozyczalismy, ale te z łajdu byly fajniejsze i wrocilismy do nich

Ja pewnie zalicze i w tym roku boyen :)
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez amas1990 » czwartek, 3 lutego 2011, 18:27

miejmy nadzieję że będzie okazja do poznania się, chocby i na zlocie w giżycku:) po przyznam ze jeszcze nie widziałem gsxf w swojej okolicy;p
Bo mam słabośc do czarnulek ;)
Avatar użytkownika
amas1990
 
Posty: 71
Dołączył(a): poniedziałek, 7 czerwca 2010, 09:35
Lokalizacja: Ełk

Postprzez Budzik » czwartek, 3 lutego 2011, 23:41

z ełku to masz rzut beretem na mazury, wiec chce cie widziec w gizycku
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez amas1990 » piątek, 4 lutego 2011, 15:48

Ełk to stolica mazur ;) nie ma opcji ze mnie nie będzie w giżycku:) tylko jak będzie jakaś ustawka,może i nie tylko;) aby pogoda była. bo jak patrzeza okno to masakra, 2 dzień juz pada śnieg, wszędzie biało:(
Bo mam słabośc do czarnulek ;)
Avatar użytkownika
amas1990
 
Posty: 71
Dołączył(a): poniedziałek, 7 czerwca 2010, 09:35
Lokalizacja: Ełk


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron