przez Budzik » środa, 30 marca 2011, 20:31
na pewno duuuzo osob ;]
ja, tasman tylko musimy sprzety zlozyc
piteer83 zawsze chetny byl na latanie, niuniek to nie wiem czy jeszcze zyje, FF ale jego mozesz nie dogonic, wariat jak jeszcze moto nie sprzedal, ogolem troche nas jest ;]
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności