Życzę wszystkim Forumowiczom zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych spędzonych w rodzinnym gronie.
Tyle samo wyjazdów i powrotów na 2 i 4 kołach.
Mokrego Śmigusa-Dyngusa i cośbyście się nie przejedli i nie zapili przy stole.
No i wytarmoście ukochanego zajączka za ogonek
pozdrówka
guardian_angel


