WESOŁEGO JAJKA

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

WESOŁEGO JAJKA

Postprzez guardian_angel » piątek, 22 kwietnia 2011, 12:44

Obrazek

Życzę wszystkim Forumowiczom zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych spędzonych w rodzinnym gronie.
Tyle samo wyjazdów i powrotów na 2 i 4 kołach.
Mokrego Śmigusa-Dyngusa i cośbyście się nie przejedli i nie zapili przy stole.
No i wytarmoście ukochanego zajączka za ogonek :)

pozdrówka
guardian_angel
Ostatnio edytowano piątek, 22 kwietnia 2011, 17:38 przez guardian_angel, łącznie edytowano 4 razy
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez pegaz » piątek, 22 kwietnia 2011, 16:19

Wszystkiego dobrego. Wesolych Swiat.
pegaz
 

Postprzez DiElektryk » piątek, 22 kwietnia 2011, 16:58

Najlepszego koledzy!
Alarmy, CB Radia, Centralne Zamki, Xenony i inne zabawki :D
KABOauto.pl
Avatar użytkownika
DiElektryk
 
Posty: 400
Dołączył(a): środa, 1 lipca 2009, 00:11
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Cygi » sobota, 23 kwietnia 2011, 00:02

Zeby dobrze sie swietowało!!! :)
"Załaduj wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj".
"Złe języki obgadują... dobre dają orgazmy.. " :D
MZ 251=>GSX600F=>GSX-R 750=> FZ8 Fazer
Avatar użytkownika
Cygi
 
Posty: 1070
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sierpnia 2009, 22:24
Lokalizacja: Chojnów

Postprzez BiEdRoN » sobota, 23 kwietnia 2011, 02:16

mokrego, rodzinnego i spokojnego ŚWIĘTA WIELKANOCNEGO
simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i
Obrazek
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Postprzez zolwik » sobota, 23 kwietnia 2011, 06:42

Wzajemnie ,dziękuje .

takiego zająca bym potarmosił :P
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez KRAaa » sobota, 23 kwietnia 2011, 08:02

zdrowia i wesołych świat :)
KRAaa
 

Postprzez brodaty_rider » sobota, 23 kwietnia 2011, 08:20

Pogodnych i wesołych świąt wszystkim życzę :)
PS to zdjęcie to se na nk wrzucę :D
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ...
brodaty_rider
 
Posty: 792
Dołączył(a): piątek, 17 grudnia 2010, 10:07
Lokalizacja: siedlce

Postprzez ogórek » sobota, 23 kwietnia 2011, 08:25

zdrowych wesołych świąt bożego narodzenia dla wszystkich życzy ogór ;)
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez Rafik » sobota, 23 kwietnia 2011, 10:24

Niech Ci jajeczko dobrze smakuje,
bogaty zajączek uśmiechem czaruje,
mały kurczaczek spełni marzenia,
wiary, radości, miłości, spełnienia.

Zdrowych,pogodnych Świat Wielkanocnych, pełnych wiary,nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół dla wszystkich z forum życzy Rafik :D
Rafik
 

Postprzez slawekd » sobota, 23 kwietnia 2011, 19:44

żeby pełne były miski i krociowe Twoje zyski,
żeby plany zawodowe były nader brawurowe,
żeby w domu byłą zgoda,
w pracy słońce i pogoda

WESOŁYCH ŚWIĄT

Forumowicze
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez dosiek77 » sobota, 23 kwietnia 2011, 21:37

Wesołych, smacznego...
Avatar użytkownika
dosiek77
 
Posty: 223
Dołączył(a): niedziela, 29 marca 2009, 09:12
Lokalizacja: Wawa

Postprzez chwaju » niedziela, 24 kwietnia 2011, 00:39

Wesołych Świąt :mrgreen:
Avatar użytkownika
chwaju
 
Posty: 229
Dołączył(a): wtorek, 1 września 2009, 10:30
Lokalizacja: Jędrzejów

Postprzez Budzik » niedziela, 24 kwietnia 2011, 12:02

wesołego Alleluja
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez zolkos » niedziela, 24 kwietnia 2011, 22:24

wesolych swiat i taniego paliwa :D pozdr
zolkos
 

Postprzez Mars » poniedziałek, 25 kwietnia 2011, 06:48

Również życzę Wszystkim dużo zdrowia i szerokich dróg.
P.S.
Pozdrowienia z ... pracy :/ .
Mars
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron