Daniel napisał(a):No ja jakiś czas temu słyszłam w wiadomościach w tv o jakimś gościu kóty przekroczył prędkość i dotał mandat(nadział się na fotoradar),wkurzył się,zasłonił tablice i zaczął śmigać przed tym samym fotoradarem z dużo większą prędkością niż dozwolona,zdziwił się kiedy policjanci zapukali do jego drzwi ze zdięciami i mandatem,dostał kilka tysięcy złotych grzywny i kilkanaście punktów karnych także musiał pożegnać się z prawkiem,właśnie dlatego że nie zasłonił nalepki na przedniej szybie
Nyuno napisał(a):Ale żeby można było wystawić Ci mandat, muszą mieć dowód identyfikacyjny, czyli musieli mieć numery samochodu. W innym przypadku nie mają jak Ci wystawić mandatu, bo przecież nie na zasadzie: to taki sam model, typ, kolor i kształt
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości