przez TasmaN » niedziela, 5 czerwca 2011, 23:47
Hehe... Tes jak na Cebrze lecial kiedys to ceglowka dostal
A ja kiedys jak z pod bloku ruszalem to wyladowala obok mnie butelka z Cola... Tylko sie zorientowalem kto rzucal... i poszedlem wtedy do tej k.urwy 'delikatnie' zapukac....
Ktos z forum ze mna byl wtedy... nie pamietam.
Ostatnio edytowano niedziela, 5 czerwca 2011, 23:48 przez TasmaN, łącznie edytowano 1 raz