WARSZAWSKIE SPOTY Z LATANIEM BY BUDZIK

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez firefox » wtorek, 14 czerwca 2011, 21:12

Ja moge byc chetby bo zdaje sie ze niedziele mam wolna, ale nie wiem czy wkoncu nie zaloze blotnika
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » wtorek, 14 czerwca 2011, 23:59

o czyżbys juz wyzdrowiała? jeśli tak to myśle ze uda nam sie skleić jakis team do latania :)
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez mizzar » środa, 15 czerwca 2011, 05:14

Chętnie polatam. od 13 w niedzielę jestem wolny.
Avatar użytkownika
mizzar
 
Posty: 292
Dołączył(a): sobota, 25 września 2010, 09:22
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez firefox » środa, 15 czerwca 2011, 05:45

No to budzik ograniaj temat, ale dzwon do wszystkich zainteresowanych a nie wybranych osob :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ruda/ » środa, 15 czerwca 2011, 08:56

jeszcze nie do końca jestem zdrowa, kuśtykam troszeczkę ;) ale jeżdżę cały czas odkąd zdjeli mi gips :D , po prostu nie czułam się na siłach jeździć w grupie, bo to nóżka od biegów.
Mam nadzieje że jeździcie, a nie stoicie pod mc donald ?!
ruda/
 

Postprzez TasmaN » środa, 15 czerwca 2011, 09:12

ruda/ napisał(a):Mam nadzieje że jeździcie, a nie stoicie pod mc donald ?!


my na szczescie nie z tych.... :)


Siedzimy pod HRC ;) :D :D
TasmaN
 

Postprzez Valhalla » środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Ok, będę śledzić temat. Proszę o to żeby zakończył się postem o treści (oczywiście odpowiednio uzupełnionej)

Data: 19.06.2011
Miejsce spotkania: McDonald (ale który?!?!)
Godzina spotkania: 13:00

:) w razie coś będę pisać lub dzwonić jeśli miałbym się spóźnić (tylko do Tasmana mam numer więc do niego ;p)

BTW: do niedzieli trwa zlot w Kamieńczyku więc może tam polecieć?
Ostatnio edytowano środa, 15 czerwca 2011, 10:15 przez Valhalla, łącznie edytowano 1 raz
"Nie wiem" - znaczy wiem, ale nie chce mi się tego tłumaczyć ;p
Avatar użytkownika
Valhalla
 
Posty: 126
Dołączył(a): poniedziałek, 28 lutego 2011, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ruda/ » środa, 15 czerwca 2011, 14:01

no to wszystko prawie ustalone.
tylko dokładną lokalizację miejsca pozostało wybrać
ruda/
 

Postprzez Budzik » środa, 15 czerwca 2011, 14:36

Data: 19.06.2011
Miejsce spotkania: McDonald/BP Modlinska
Godzina spotkania: 13:00

i ponownie telefon do mnie 605053498

Lista chetnych (im wiecej tym lepiej a pozatym chetniej dolaczaja kolejni forumowicze do wycieczki jak jest nas wiecej:P ):
1. Budzik (zalezy jak beda szly egzaminy w sesji i jak z $ )
2.
3.
.
.
.
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez TasmaN » środa, 15 czerwca 2011, 14:45

Data: 19.06.2011
Miejsce spotkania: McDonald/BP Modlinska
Godzina spotkania: 13:00

i ponownie telefon do mnie 605053498

Lista chetnych (im wiecej tym lepiej a pozatym chetniej dolaczaja kolejni forumowicze do wycieczki jak jest nas wiecej:P ):
1. Budzik (zalezy jak beda szly egzaminy w sesji i jak z $ )
2. TasmaN (jak wstane :P )
TasmaN
 

Postprzez mizzar » środa, 15 czerwca 2011, 15:47

Data: 19.06.2011
Miejsce spotkania: McDonald/BP Modlinska
Godzina spotkania: 13:00



Lista chetnych (im wiecej tym lepiej a pozatym chetniej dolaczaja kolejni forumowicze do wycieczki jak jest nas wiecej:P ):
1. Budzik (zalezy jak beda szly egzaminy w sesji i jak z $ )
2. TasmaN (jak wstane :P )
3. Mizzar (po prostu będę)
Avatar użytkownika
mizzar
 
Posty: 292
Dołączył(a): sobota, 25 września 2010, 09:22
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Valhalla » środa, 15 czerwca 2011, 16:13

Data: 19.06.2011 (niedziela)
Miejsce spotkania: McDonald/BP Modlinska
Godzina spotkania: 13:00

Lista chetnych (im wiecej tym lepiej a pozatym chetniej dolaczaja kolejni forumowicze do wycieczki jak jest nas wiecej:P ):
1. Budzik (zalezy jak beda szly egzaminy w sesji i jak z $ )
2. TasmaN (jak wstane )
3. Mizzar (po prostu będę)
4. Valhalla - powinienem być :D
"Nie wiem" - znaczy wiem, ale nie chce mi się tego tłumaczyć ;p
Avatar użytkownika
Valhalla
 
Posty: 126
Dołączył(a): poniedziałek, 28 lutego 2011, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez firefox » środa, 15 czerwca 2011, 18:16

Budzik napisał(a):Miejsce spotkania: McDonald/BP Modlinska


Moze inne miejsce dogodne dla wszystkich a nie tylko dla siebie i Tasmana :P
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » środa, 15 czerwca 2011, 18:30

nie jest powiedziane ze tam bedziemy siedziec i jesc, tylko jest to miejsce startowe, a TY zawsze masz pod gorke, niestety na tym forum nie mozna wam dac luzu bo sie nic nie uda zorganizowac (patrz zlot) godzina, data i miejsce zostalo wybrane. traske mozna ustalic, ale to dopiero na miejscu
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez firefox » środa, 15 czerwca 2011, 19:31

To moze u Ciebie w domu sie spotkamy, bedzie blizej :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » środa, 15 czerwca 2011, 19:39

nie mowie ze nie, pewnego razu mozna zrobic zrzutke na bilety do kina dla rodzicow i zrobic u mnie w domu jakeigos duzego grilla ;]


PS.
Ci co w grupie nie jezdzili, moga sie zapoznac :D
http://www.scrc.pl/index.php?s=16
http://www.sunsethog.com/groupRiding.html nie kozystamy ze wszystkiego ale jest kilka podstawowych, zeby potem nnie bylo zdziwka albo jakis wariactw na drodze
Ostatnio edytowano środa, 15 czerwca 2011, 19:40 przez Budzik, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez firefox » środa, 15 czerwca 2011, 20:06

Na wariactwa zawsze jest czas okazja i miejsce.
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez PozytywnieZakreconyWariat » środa, 15 czerwca 2011, 22:30

Wstępnie można mnie dopisać,ale gdzieś konkretnie traskujemy?;)
"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych ktorzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,majac przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"
Avatar użytkownika
PozytywnieZakreconyWariat
 
Posty: 473
Dołączył(a): niedziela, 5 kwietnia 2009, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TasmaN » środa, 15 czerwca 2011, 22:34

a moze polecimy:

Wawa-Radzymin-Wyszkow (szybki przelot :) )-Łochów-Minsk Maz.-Wawa ?

Trasa dosc szybka i prosta :) Bedzie z jakies 180-200 km.
TasmaN
 

Postprzez Budzik » środa, 15 czerwca 2011, 23:31

minsk maz.? przeciez tam nie ma drog, dziura na dziurze. zreszta traska do ustalenia, kazdy moze swoje propozycje dac :)
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości