przez Valhalla » środa, 15 czerwca 2011, 10:14
Ok, będę śledzić temat. Proszę o to żeby zakończył się postem o treści (oczywiście odpowiednio uzupełnionej)
Data: 19.06.2011
Miejsce spotkania: McDonald (ale który?!?!)
Godzina spotkania: 13:00

w razie coś będę pisać lub dzwonić jeśli miałbym się spóźnić (tylko do Tasmana mam numer więc do niego ;p)
BTW: do niedzieli trwa zlot w Kamieńczyku więc może tam polecieć?
Ostatnio edytowano środa, 15 czerwca 2011, 10:15 przez
Valhalla, łącznie edytowano 1 raz
"Nie wiem" - znaczy wiem, ale nie chce mi się tego tłumaczyć ;p