Nyuno napisał(a):Kto nie był niech żałuje bo fajnie wczoraj było.

PozytywnieZakreconyWariat napisał(a):Budzik,trasa calkiem sympatyczna...ale wolal bym kolo 10 lipca bo wtedy bedzie wyplata
firefox napisał(a):No to moze kolo grudnia, beda bony towarowe na swieta
Budzik napisał(a): no i oczywiscie ta sesja... mam juz dosyc :<
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości