WARSZAWSKIE SPOTY Z LATANIEM BY BUDZIK

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez firefox » niedziela, 19 czerwca 2011, 23:57

Damy rade, do power preclowania starczy :P
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Nyuno » poniedziałek, 20 czerwca 2011, 07:14

Kto nie był niech żałuje bo fajnie wczoraj było.
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ruda/ » poniedziałek, 20 czerwca 2011, 07:40

Było fajnie, ale dla mnie za mało i dlatego poszłam się dojeździć :P i wróciłam do domku około północy. :D
Jestem chętna na traskę, ale na jakąś dłuższą.. ta 300km mi pasuje :D
ruda/
 

Postprzez mizzar » poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:09

Ja też dziękuję za mile popołudnie. Tak jak Ruda jestem zwolennikiem dłuższej trasy:)
Avatar użytkownika
mizzar
 
Posty: 292
Dołączył(a): sobota, 25 września 2010, 09:22
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » poniedziałek, 20 czerwca 2011, 11:07

to mam nadzieje ze ta traska z zamkami w tle będie wam odpowiadac :)
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez firefox » poniedziałek, 20 czerwca 2011, 14:19

Nyuno napisał(a):Kto nie był niech żałuje bo fajnie wczoraj było.


Pyta jestes, mialo Cie nie byc... :P
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Nyuno » poniedziałek, 20 czerwca 2011, 14:25

No miało mnie nie być w myśl zasady, o której pisałem na SB. Ale zadzwonił do mnie Gof, powiedział, że są wszyscy z wyjątkiem Tasmana i Budzika, to się wybrałem. I dobrze, bo towarzystwo bardzo fajne.
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Ja też

Postprzez NiDeMa » poniedziałek, 20 czerwca 2011, 16:26

Dołączyłbym do Was następnym razem ale 2-3 lipca raczej odpada. Ten weekend pewnie w pracy spędzę.

Pozdr.
NiDeMa
NiDeMa
-TW 99-
NiDeMa
 
Posty: 118
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 19:19
Lokalizacja: Warszawa (Taipei)

Postprzez ogórek » poniedziałek, 20 czerwca 2011, 20:37

Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez Budzik » poniedziałek, 20 czerwca 2011, 21:12

oj ale tym razem nie postaraliscie sie o wspolna fotke z wszystkimi buziami na wierzchu:P

Ps. niedlugo szamanka bedzie musiala wiekszy parking wybudowac:D
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez PozytywnieZakreconyWariat » poniedziałek, 20 czerwca 2011, 21:49

Tasman,ale ja nie mowie o pałowaniu na prostych :)
Budzik,trasa calkiem sympatyczna...ale wolal bym kolo 10 lipca bo wtedy bedzie wyplata :)

P.S
Może zorganizujemy coś w ten czwartek?(Boże Ciało)Np wspomniana przez ogórka Arkadia(nie chodzi o centrum handlowe :D )

P.S 2
Jeśli lecimy w grupie,to w grupie...a nie zajmujemy dwa pasy :mrgreen:
Ostatnio edytowano poniedziałek, 20 czerwca 2011, 21:51 przez PozytywnieZakreconyWariat, łącznie edytowano 1 raz
"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych ktorzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,majac przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"
Avatar użytkownika
PozytywnieZakreconyWariat
 
Posty: 473
Dołączył(a): niedziela, 5 kwietnia 2009, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » poniedziałek, 20 czerwca 2011, 22:34

PozytywnieZakreconyWariat napisał(a):Budzik,trasa calkiem sympatyczna...ale wolal bym kolo 10 lipca bo wtedy bedzie wyplata

tez jestem sklonny blizej 10 bo ogumienie powinienem zalatwic juz :) pozatym tez lepiej finansowo bede stal;]
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Gof » poniedziałek, 20 czerwca 2011, 22:40

No ja też bliżej 10 ;]
Gof
 

Postprzez PozytywnieZakreconyWariat » poniedziałek, 20 czerwca 2011, 22:44

Budzik, gof, a moze jakas skromna przejazdzka w czwartek?Raczej nikt nie pracuje w Boże Ciało :)
Ja jestem otwarty na propozyszyns.Tylko trase ustalmy tutaj oraz przelotowa predkosc.....zebyscie mi nie uciekli ;)
"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych ktorzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,majac przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"
Avatar użytkownika
PozytywnieZakreconyWariat
 
Posty: 473
Dołączył(a): niedziela, 5 kwietnia 2009, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez firefox » poniedziałek, 20 czerwca 2011, 22:47

No to moze kolo grudnia, beda bony towarowe na swieta :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » poniedziałek, 20 czerwca 2011, 22:55

firefox napisał(a):No to moze kolo grudnia, beda bony towarowe na swieta :)

jak dorwe jakies dobre lancuchy motocyklowe na koła to czemu nie ^^

do PozytywnieZakreconyWariat nie wiem zobaczymy jaka pogoda no i oczywiscie ta sesja... mam juz dosyc :<
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez firefox » poniedziałek, 20 czerwca 2011, 23:04

Budzik napisał(a): no i oczywiscie ta sesja... mam juz dosyc :<


Bierz przyklad ze mnie, ja juz po :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gof » poniedziałek, 20 czerwca 2011, 23:12

W czwartek prawdopodobnie będę jechał do kumpla-mechanika ogarnąć stopkę (trzeba podobno dorobić jakąś śrubę bo się wyrobiła) ale to się jeszcze okaże, zresztą jedno nie wyklucza drugiego a może i jego dałoby się wyciągnąć (lata jak tylko może) :D
Gof
 

Postprzez ruda/ » wtorek, 21 czerwca 2011, 07:25

P.S 2
Jeśli lecimy w grupie,to w grupie...a nie zajmujemy dwa pasy :mrgreen:

rozumiem że to do mnie :mrgreen:
sorki ale nie mogłam się powstrzymać, normalnie jestem zdyscyplinowana, ale że ostatnio mało jeżdzę, a trask koło domu. Więc sobie pozwoliłam.. na szaleństwo. ;)
poprawię się :P
ruda/
 

Postprzez NiDeMa » wtorek, 21 czerwca 2011, 08:46

W czwartek ok 10 lub 11 jadę do Skarżysko Kamienna - one way, return w piątek, może ktoś będzie się wybierał w kierunku Krakowa? Albo w piątek w kierunku Warszawy. Krakowska jest trochę nudna a więc towarzystwo miło widziane. Jazda zgodnie z ograniczeniami (no może do +30 km/h).

NiDeMa
NiDeMa
-TW 99-
NiDeMa
 
Posty: 118
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 19:19
Lokalizacja: Warszawa (Taipei)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość