XIV Zlot Motocykli w Twierdzy Boyen

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez Lucky » poniedziałek, 11 lipca 2011, 00:51

Jutro odbieram lejce i w tym roku mam zamiar jeśli praca mi się dobrze ułoży polatać troszkę po zlotach. Moje pytanie mogło wydawać się dziwne ale za pierwszym razem każdy chyba ma trochę wątpliwości:)
Lucky
 

Postprzez lewmichal » wtorek, 12 lipca 2011, 17:46

Budzik napisał(a):lewmichal, jakbyscie chcieli to moge Cie z plaskim przenocowac i mozemy pojechac z wawy juz razem

Jeszcze zobaczymy. Dzięki za propozycję, ale my chyba będziemy lecieć na 3 moto z Lbn, tak więc raczej ustawimy się gdzieś na trasie.
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Postprzez Budzik » wtorek, 12 lipca 2011, 21:26

wiesz, jak jestes w stanie poreczyc za ten 3 motocykl to bysmys ie dogadali i kimac mozecie ;]

chyab akurat wolna chatka bedzie a co najwyzej siostra takze spoko. miejsc do spania bedzie sporo
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez lukbogusz » niedziela, 17 lipca 2011, 19:45

Ja będę na setkę. Znak rozpoznawczy to 3x1na rejestracji hahah
Obrazek
Avatar użytkownika
lukbogusz
 
Posty: 15
Dołączył(a): niedziela, 4 lipca 2010, 21:42
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez TasmaN » poniedziałek, 18 lipca 2011, 08:08

ja pojade... albo nie pojade :/
TasmaN
 

Postprzez ruda/ » niedziela, 24 lipca 2011, 18:30

też się wybieram, ale na pewno nie w czwartek.. jeżeli już to w piątek albo sobota rano
ruda/
 

Postprzez Budzik » niedziela, 24 lipca 2011, 21:33

ruda/, to styknij sie z GOFem, on chce jechac w piatek po 17, bo o 17 konczy prace. ja bede jechal w PIATEK z samego rana albo w czwartek, ale wieksze prawdopodobienstwo ze bedzie to piatek
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez lewmichal » poniedziałek, 25 lipca 2011, 07:34

Ja z Płaskim będziemy w czwartek przez Wawe lecieć koło południoa, więc jak kto tam jest chętny, to połączymy siły w dalszą trasę.
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Postprzez ruda/ » wtorek, 26 lipca 2011, 05:38

Budzik napisał(a):ruda/, to styknij sie z GOFem, on chce jechac w piatek po 17, bo o 17 konczy prace. ja bede jechal w PIATEK z samego rana albo w czwartek, ale wieksze prawdopodobienstwo ze bedzie to piatek

Barodz chętnie bym sie stykneła, tylko że ja to napewno przez Kraków pojadę :P :P
Tzn. na Mazurach jest taka traska koło Olsztynka ja muszę ją zaliczyć :D ;)
same winkle przez jakieś 30 km 8)
ruda/
 

Postprzez Budzik » wtorek, 26 lipca 2011, 06:20

krajowa 7 chyba, ale zdaje mi sie ze to jest blizej morza:P

takie winkielki, nowiutki asfalt, i co chwila fotoradary
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez ruda/ » środa, 27 lipca 2011, 06:43

Budzik napisał(a):krajowa 7 chyba, ale zdaje mi sie ze to jest blizej morza:P

takie winkielki, nowiutki asfalt, i co chwila fotoradary


nie, nie, nie to nie ta trasa...
Olsztynek - Jedwabo chyba ? ale nie pamiętam dokładnie..
Z 2 miesiące temu byłam tam i prawie zamknełam opony.. :P
Prawie bo zostało mi 0,5cm do całkowitego zamknięcia :D
ruda/
 

Postprzez unio » środa, 27 lipca 2011, 16:17

taka traska jest tez miedzy Ketrzynem a Giżyckiem. Las i ładne winkle.
Ostatnio edytowano środa, 27 lipca 2011, 16:25 przez unio, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
unio
 
Posty: 559
Dołączył(a): poniedziałek, 1 czerwca 2009, 19:45
Lokalizacja: E-g

Postprzez Budzik » środa, 27 lipca 2011, 18:51

unio, Ty bediesz w gizycku mam nadzieje?
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Gof » środa, 27 lipca 2011, 19:46

ruda/ napisał(a):
Budzik napisał(a):ruda/, to styknij sie z GOFem, on chce jechac w piatek po 17, bo o 17 konczy prace. ja bede jechal w PIATEK z samego rana albo w czwartek, ale wieksze prawdopodobienstwo ze bedzie to piatek

Barodz chętnie bym sie stykneła, tylko że ja to napewno przez Kraków pojadę :P :P
Tzn. na Mazurach jest taka traska koło Olsztynka ja muszę ją zaliczyć :D ;)
same winkle przez jakieś 30 km 8)

A o której będziesz jechała? Pasuje wieczorem (po 17) czy wolisz w dzień? Tyle że nie chcę nikogo ustawiać pod siebie bo nie wiem czy na 100% pojadę :) Na razie kompletuję ekwipunek (tzn. patrzę co trzeba kupić a co ktoś miałby pożyczyć). Chyba że dostanę wypłatę w czwartek, wtedy wszystkie problemy można uznać za niebyłe.

Będzie ktoś jechał samochodem? Bo nie wiem czy te wszystkie rzeczy uda mi się zapakować na bezkufrowe jajo i to jeszcze (najprawdopodobniej) z plecaczkiem.

Nyuno, Ty jedziesz?
Gof
 

Postprzez unio » środa, 27 lipca 2011, 20:30

Budzik napisał(a):unio, Ty bediesz w gizycku mam nadzieje?


Tak jak pisałem jedziemy Grupą. Kilka osób wymieka i jada autami. Do zobaczyska ;)


gof napisał(a):
ruda/ napisał(a):
Budzik napisał(a):ruda/
A o której będziesz jechała? Pasuje wieczorem (po 17) czy wolisz w dzień?

Nyuno, Ty jedziesz?

Nie polecam jazdy po kretych drogach w nocy jeżeli ktoś nie ma wersji Canadyjskiej z dwoma świecącymi reflektorami na krótkich światłach. W tamtym roku przyjechalismy przed godz.23 w deszczowych warunkac i zwykła żarówka na jednym reflektorze H1 poddaje się i nie wyrabia.
Ostatnio edytowano środa, 27 lipca 2011, 20:39 przez unio, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
unio
 
Posty: 559
Dołączył(a): poniedziałek, 1 czerwca 2009, 19:45
Lokalizacja: E-g

Postprzez ruda/ » czwartek, 28 lipca 2011, 06:58

gof napisał(a):
ruda/ napisał(a):
Budzik napisał(a):ruda/, to styknij sie z GOFem, on chce jechac w piatek po 17, bo o 17 konczy prace. ja bede jechal w PIATEK z samego rana albo w czwartek, ale wieksze prawdopodobienstwo ze bedzie to piatek

Barodz chętnie bym sie stykneła, tylko że ja to napewno przez Kraków pojadę :P :P
Tzn. na Mazurach jest taka traska koło Olsztynka ja muszę ją zaliczyć :D ;)
same winkle przez jakieś 30 km 8)

A o której będziesz jechała? Pasuje wieczorem (po 17) czy wolisz w dzień? Tyle że nie chcę nikogo ustawiać pod siebie bo nie wiem czy na 100% pojadę :) Na razie kompletuję ekwipunek (tzn. patrzę co trzeba kupić a co ktoś miałby pożyczyć). Chyba że dostanę wypłatę w czwartek, wtedy wszystkie problemy można uznać za niebyłe.

Będzie ktoś jechał samochodem? Bo nie wiem czy te wszystkie rzeczy uda mi się zapakować na bezkufrowe jajo i to jeszcze (najprawdopodobniej) z plecaczkiem.

Nyuno, Ty jedziesz?


Jeszcze nie wiem o której będę jechała...
Po nocy to lubię jeździć autem... motórem nie koniecznie...
ruda/
 

Poprzednia strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron