My z Niuńkiem, Marzenka i Gofem zrobilismy taka liste:
Makarony-Ul. potocka (numeru nie pamietam, bo to Gofa miejscowka)
polecamy Diabolo
Kebab- AMRIT-Kondratowicza przy Łabiszyńskiej/Pl. Wilsona/Grojecka
tam wszystko jest dobre ;] (bardzo duzy ruch)
Chińczyk-Bar HAMI- przy stacji metro słodowiec taka biała buda
dobre swieze, duze porcje i tanio (bardzo duzy ruch)
Karczma KLEPISKO- nad samym zegrzem obok plaży miejskiej w Nieporecie
dobre żarcie, miłą obsługa i klimatyczne miejsce, a ponadto 15% znizki dla motocyklistow (po okazaniu kasku) ceny przyzwoite

