Gdize można dobrze zjeśc- Warszawa

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Gdize można dobrze zjeśc- Warszawa

Postprzez Budzik » poniedziałek, 29 sierpnia 2011, 10:43

Jako że jest nas troche w tym miescie i kazdy z nas ma jakas swoje miejsce aby dobrze zjesc i tanio to moze napiszcie gdzie wg was mozna dobrze i tanio zjesc :)
My z Niuńkiem, Marzenka i Gofem zrobilismy taka liste:

Makarony-Ul. potocka (numeru nie pamietam, bo to Gofa miejscowka)
polecamy Diabolo

Kebab- AMRIT-Kondratowicza przy Łabiszyńskiej/Pl. Wilsona/Grojecka
tam wszystko jest dobre ;] (bardzo duzy ruch)

Chińczyk-Bar HAMI- przy stacji metro słodowiec taka biała buda
dobre swieze, duze porcje i tanio (bardzo duzy ruch)

Karczma KLEPISKO- nad samym zegrzem obok plaży miejskiej w Nieporecie
dobre żarcie, miłą obsługa i klimatyczne miejsce, a ponadto 15% znizki dla motocyklistow (po okazaniu kasku) ceny przyzwoite
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez zolwik » poniedziałek, 29 sierpnia 2011, 13:50

A dowożą bo bym zamówił :lol:

Ps. jak zniżka po okazaniu kasku to trzeba w puszcze wozić :P
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez ogórek » poniedziałek, 29 sierpnia 2011, 16:52

siema BUDZIK zamiast gadać zorganizuj jakieś latanko i w miedzy czasie dobre żarcie pomyśl o tym bo sezon się kończy ;) oczywiście nie dla wszystkich.
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez BiEdRoN » poniedziałek, 29 sierpnia 2011, 21:03

osobiście lubiłem jeść w :
LOKANTA ul Nowogrodzka 47 (kuchnia turecka)
Folk Gospoda ul. Waliców 13
Bliss Garden 42 (super chińskie jadło) drugi punkt ul, Boczna3
Zorba ul. Dereniowa 6 (greckie)
Sushi Bonsai ul. Powsińska 31
itd itp :mrgreen:
może super tanio tam nie zjemy, ale warto odwiedzić te miejsca 8)
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Postprzez jurand3 » wtorek, 30 sierpnia 2011, 06:46

Na marymoncie chinczyk ostatnia budka ( ta najblizej komisariatu ) zawsze pelno ludzi i policji :) Zarcie dobre i niedrogie.Ostatnio ciezko sie bylo dogadac ale jakos poszlo :)

Kebab Sapko na Jana Pawla 46 ( prawa strona jadac w strone ronda babki pierwszy ciag pawilonow )

Kebab na francuskiej na samym rogu

Trattoria Toscana Chłodna 15 maja bardzo smakowite pizze
jurand3
 

Postprzez roknys » wtorek, 30 sierpnia 2011, 09:33

jurand3 napisał(a):Na marymoncie chinczyk ostatnia budka ( ta najblizej komisariatu ) zawsze pelno ludzi i policji :) Zarcie dobre i niedrogie.Ostatnio ciezko sie bylo dogadac ale jakos poszlo :)

To jest wlasnie HAMI o ktorym wyzej :)

O tym klepisku to niezbyt pochlebnie w internecie pisza.. jak to jest naprawde? :)
roknys
 
Posty: 36
Dołączył(a): niedziela, 17 lipca 2011, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdize można dobrze zjeśc- Warszawa

Postprzez Gof » wtorek, 30 sierpnia 2011, 21:03

Budzik napisał(a):Makarony-Ul. potocka (numeru nie pamietam, bo to Gofa miejscowka)
polecamy Diabolo

Potocka 21, a miejscówka pokazana gofu przez niuńka :)

Jest jeszcze efes na rogu al. niepodległości i odyńca (przy metrze racławicka) i drugi na chmielnej, lawasz za 11 zł.

Lubię też chińczyka na kole (ciołka 35) ale raczej bez rewelacji, po prostu dobry jak to chińczyk ;] ale ten naprzeciwko fryzjera (w bramie), bo są dwa i ten drugi jest obrzydliwy.

Kolejna miejscówka to buda przy Marszałkowskiej między Hożą a Wilczą, po prawej stronie jadąc od centrum. Kebab taki sobie (raczej średni niż dobry) ale kanapka z tuńczyka albo z parówką zaje.
Gof
 

Postprzez Majkelo » środa, 31 sierpnia 2011, 10:16

Meksykańskie żarcie:

SOCO LOCO - wszystko pyszne, cenowo przystępne.
Łagodnie jak dla panienki i ostro aż dupsko wypala - do wyboru.

Knajpka na Wrocławskiej (Bemowo).
Płatność kartą i gotówką, również przy dowozie.

</reklama>Polecam, sprawdzone :)
Majkelo
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez roknys » środa, 31 sierpnia 2011, 19:55

Majkelo napisał(a):Meksykańskie żarcie:

SOCO LOCO - wszystko pyszne, cenowo przystępne.
Łagodnie jak dla panienki i ostro aż dupsko wypala - do wyboru.

Knajpka na Wrocławskiej (Bemowo).
Płatność kartą i gotówką, również przy dowozie.

</reklama>Polecam, sprawdzone :)


Maja zajebiste taco :)
Niedaleko jest tez niezly kebab obok biedronki :)
roknys
 
Posty: 36
Dołączył(a): niedziela, 17 lipca 2011, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez gsxf600 » środa, 31 sierpnia 2011, 23:37

roknys napisał(a):Niedaleko jest tez niezly kebab obok biedronki :)

właśnie opierniczyłem dzisiaj :)

[ Dodano: 01-09-11, 00:37 ]
Majkelo napisał(a):Knajpka na Wrocławskiej (Bemowo).

Sajgon?
gsxf600
 

Postprzez Majkelo » środa, 7 września 2011, 19:46

Nie, nazywa się SPOCO LOCO, mają stronkę na FB.
Naprawdę polecam, potrafi wypalić wszystkie pasożyty w d... :)
Majkelo
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez gsxf600 » środa, 7 września 2011, 20:38

Majkelo napisał(a):Nie, nazywa się SPOCO LOCO, mają stronkę na FB.

no tak, ale spoko loko jest na szadkowskiego, tam też zresztą jest nienajgorszy kebab - ale z drugiej strony, od radiowej, a sajgon jest na widawskiej.
na upartego wszystkim tym miejscom można przypisać wrocławską jako lokalizację ;)
Ostatnio edytowano środa, 7 września 2011, 20:39 przez gsxf600, łącznie edytowano 1 raz
gsxf600
 

Postprzez Majkelo » czwartek, 8 września 2011, 12:43

To już nie wiem :) Ja w tamte rejomy po kalorie zapuszczam się wyłącznie do SPOCO :)
Majkelo
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 19:34
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości