7.10.2011 Wyjazd do Odessy

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

7.10.2011 Wyjazd do Odessy

Postprzez shreeek » niedziela, 25 września 2011, 20:29

Wyjazd w piatek albo o godzinie 20 albo o 1-2 w nocy. Narazie sam jade;) ktos sie podepnie ? Planowany przyjazd do odessy sobota, nocleg albo 2 w poniedzialek powrot;)
W drodze powrotnej chce zachaczyc o kijow, okolice czarnobyla.

Chce ktos jechac? ;)
34894918 :)
shreeek
 

Postprzez Valhalla » poniedziałek, 26 września 2011, 12:36

Gdyby nie odległość(chodzi głównie o cenę paliwa) i przede wszystkim termin to chciałbym się zabrać. Ostatnio 300km w jedną stronę robiłem no i poszły ponad 2 baki(po drodze trochę zaiwedzania). 7 jadę autobusikiem do belgii. No ale miłej podróży! Może następnym razem uda mi się podłączyć
"Nie wiem" - znaczy wiem, ale nie chce mi się tego tłumaczyć ;p
Avatar użytkownika
Valhalla
 
Posty: 126
Dołączył(a): poniedziałek, 28 lutego 2011, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez shreeek » wtorek, 27 września 2011, 09:12

ktos sie pisze?
shreeek
 

Postprzez Budzik » wtorek, 27 września 2011, 10:00

mysle ze troche pozno napisales, bo na taki wyjazd tzreba sie raczej przygotowac,(pomijam finansowo)
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez shreeek » wtorek, 27 września 2011, 21:25

Kurcze moge miec jaja na przejsciu z powodu tymczasowego dowodu rejestracyjnego :[
shreeek
 

Postprzez Budzik » czwartek, 29 września 2011, 13:04

Pomijam to ze jestes dosc odwazny, jesli chcesz zrobic taka traske nowo zakupionym motocyklem:)
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez shreeek » czwartek, 29 września 2011, 21:01

a co ma mi sie zepsuc :) ? :>
shreeek
 

Postprzez Budzik » czwartek, 29 września 2011, 22:27

oby nic, ale wiesz jak to jest ze swiezo kupionymi uzywanymi motocyklaim nigdy nic nie wiadomo ;P
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez shreeek » czwartek, 29 września 2011, 23:50

hehe tutaj wiem co jest grane . we wtorek przerejestrowalem moto jak sadzicie do przyszlego piatku bedzie dowod do odbioru ? bez niego ciezko bedzie przekroczyc granice..
shreeek
 

Postprzez Budzik » piątek, 30 września 2011, 09:12

nie, twardy dowod po 30 dniach ;]
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez RAV » piątek, 30 września 2011, 15:38

eee tam, ja miałem po 4 ! :D

sprawdzaj na bieżąco na stronie PWPW, może się uda :)
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez shreeek » środa, 5 października 2011, 17:11

od wtorku mam do odbioru !;)
shreeek
 


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości