czy w sezonie 2012 planujecie zrobic jakis zlot gsx-f??

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez BiEdRoN » sobota, 28 stycznia 2012, 19:52

o 22 pzrewaznie kazdy na takim zlocie jest pod wplywem ( a nawet czasami duzej ilosci) %%%, wiec glupota jest palenie gumy, albo jazda po osrodku.
Ot to takie moje spostrzezenia z innych zlotow, ale moze juz stary jestem i glupoty gadam.


A co do zlotu, moge popytac u kumpla w jg (Jastrzebia Gora) tylko czy byliby chetni :P
simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i
Obrazek
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Postprzez TasmaN » niedziela, 29 stycznia 2012, 20:06

RAV napisał(a):Ok. czyli nie robimy zlotu bo 3 lata temu nie wypaliło ?


3 lata temu wypalilo, 2 lata temu kazdy chcial ale robote mial w dupie i rok temu to samo...

W tym roku zobaczymy. Jesli beda konkretne ustalenia i nie bedzie na zasadzie ze dzwoni ktos do mnie 2 dni przed zlotem i chce kase spowrotem bo cos tam... to jestem jak najbardziej za.
TasmaN
 

Postprzez tosca303 » poniedziałek, 30 stycznia 2012, 01:21

wiecie chlopaki ja moge popytac rodzicow ;) czy by sie zgodzili zeby cos z organizowac takiego;) w sumie plac jest motory eda staly za siadka lub przed sklepem motoryzacyjnym kawalek ziemi jest zeby namioty rozlozyc z prysznic i kibelkiem tez by cos sie z organizowalo :) tylko wiecie najpierw musze pogadac ze starszyzna czy by sie zgodzila moze wypali:)
tosca303
 
Posty: 76
Dołączył(a): czwartek, 15 lipca 2010, 01:51
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Postprzez TasmaN » poniedziałek, 30 stycznia 2012, 09:23

tosca, zapytaj... bedziemy mieli juz punkt zaczepienia :)
TasmaN
 

Postprzez tosca303 » wtorek, 31 stycznia 2012, 18:36

koledzy niby sie pytalem ale wiecie do lata jest jeszcze troche czasu wiec wszystko moze sie zmienic wiec bede sie pytac blizej czerwca
tosca303
 
Posty: 76
Dołączył(a): czwartek, 15 lipca 2010, 01:51
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Postprzez Bartek Tymoszuk » środa, 1 lutego 2012, 21:35

ja raczej chętny mogę pogadać z rutkiem i dielektrykiem co by wroclaw we 3 przyjechal moze jeszcze latajacyslon !
Avatar użytkownika
Bartek Tymoszuk
 
Posty: 242
Dołączył(a): środa, 4 maja 2011, 22:56
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez KR-Ociec » czwartek, 2 lutego 2012, 10:44

Powoli ekipa się wstępnie zbiera.
Ja mam na Tarnobrzeg ok. 70 km więc "z dolotu" ale na pewno będę.
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez moro99 » czwartek, 2 lutego 2012, 12:48

ja wstepnie tez sie pisze :) musze znac tylko termin z wyprzedzeniem coby sobie urlop zaklepac
Romet -> Simson SR50 - > Keeway Hacker -> GSX650F -> FJR1300
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez KR-Ociec » środa, 8 lutego 2012, 21:48

"PawelZ" / "pegaz" jesteście z Tarnobrzegu - podobno w tym roku planują otworzyć nad Zalewem moto-camping ???
Zalew to "swięża" sprawa i camping , ponoć, ma być dopiero zorganizowany. Jeśli w tym roku byłoby otwarcie to pewnie jakieś ulgowe karnety by były na kilka dni. Akurat jak znalazł. Chyba, że to jeszcze plany. Dajcie znać co w tym temacie "w trawie (w zaspie ... :) ), piszczy".
Dzięki.
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez pegaz » środa, 8 lutego 2012, 22:04

Bede niedlugo na urlopie w T-gu. Sprobuje sie cos dowiedziec.
pegaz
 

Postprzez PawelZ » środa, 8 lutego 2012, 22:21

Z tego co wiem miasto chciało robić tam camping, ale był problem z własnością gruntów. Jak coś ruszy to dam znać.

[ Dodano: 22-02-12, 21:33 ]
KR-Ociec napisał(a): podobno w tym roku planują otworzyć nad Zalewem moto-camping ???

link
Ani słowa o campingu :(
PawelZ
 
Posty: 65
Dołączył(a): czwartek, 20 października 2011, 21:17
Lokalizacja: Koprzywnica

Postprzez Schummi » niedziela, 26 lutego 2012, 20:04

Tarnobrzeg??? jak najbardziej ZA!!! to tylko niecałe 90km ode mnie więc jak tylko termin bedzie sobota/niedziela (ew. piatek-niedziela) w jakimś normalnym terminie (znaczy się mam trochę planów na wakacyjne weekendy) to ja się na to piszę :P

tylko wcześniej dać znać gdzie, kiedy i jakie warunki (tu nie jestem bardzo wymagający bo na studiach przyzwyczailem się do warunków spartańskich :P)

[ Dodano: 26-02-12, 20:08 ]
normalnie jeżdżę na zlot w Bałtowie koło Ostrowca Św. (jak narazie nie opuściłem żadnego odkąd mam moto - 3 na 4 zaliczone) ale na inny też mogę się wybrać :)

w sumie to od 2 lat planuję wybrać się na otwarcie sezonu do Częstochowy ale jakoś nie mogłem się zebrać z różnych powodów :( moze teraz się uda... :) jak coś to dajcie znać bo nawet nie wiem kiedy :P
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Postprzez KR-Ociec » niedziela, 26 lutego 2012, 21:19

[SCH]Marcin - jeśli chodzi o południe to plan zlotów / otwarć sezonu 2012 masz tu:

- http://gsxf.pl/viewtopic.php?t=3234

czyli tak:
- 18.III.2012 - Pożegnanie Zimy - Topienie Marzanny = Rzeszów na Podpromiu g.12.00
- 7.IV.2012 - SŁAWĘCIN ( ??? - Święta, więc nie na 100%)
- 9.IV.2012 - BOCHNIA (w Lany Poniedziałek)
- 14 / 15.IV.2012 - JASNA GÓRA
- 21.IV.2012 - SANOK - "MOTOSERCE"
- 22.IV.2012 - DUKLA ? DĘBOWIEC
- 29.IV.2012 - KALWARIA PACŁAWSKA
- 28.IV. - 6.V.2012 - Długi Weekend Majowy - w Planach !!!
* Słowacja
* Węgry
* Chorwacja
* Bośnia i Hercegowina
* Czarnogóra
* Albania = w Planach !!!

- 18 / 20.V.2012 - RADYMNO
- 2 /3.VI.2012 - Poznaj Podkarpacie na 2oo
- 22 / 24.VI.2012 - STRZYŻÓW - "MotoSobótki"

Czyżbym o czymś zapomniał?
Ostatnio edytowano niedziela, 26 lutego 2012, 21:43 przez KR-Ociec, łącznie edytowano 1 raz
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez show » niedziela, 18 marca 2012, 21:44

a jak sprawa wygląda na północy :?: :diabel:
Avatar użytkownika
show
 
Posty: 47
Dołączył(a): niedziela, 2 maja 2010, 22:06
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez KR-Ociec » piątek, 23 marca 2012, 22:37

Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez BiEdRoN » sobota, 24 marca 2012, 22:34

show napisał(a):a jak sprawa wygląda na północy :?: :diabel:


tak na szybko co pamiętam
14 kwietnia (godz. 11:00) w Wejherowie MOTOKREW
14 kwietnia (godz. 14:00) Bytów Msza
15 kwietnia (godz. 15:00) Kostkowo Msza
18-20 maja wspomniana przez ojca majówka
24-26 sierpnia Łeba
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Postprzez bigbrain » środa, 28 marca 2012, 07:50

Nie zapomnijmy o największym chyba otwarciu sezonu w małopolsce :

21 KWIETNIA 2012

Wiosenne Spotkanie Motocyklistów MNIKÓW 2012
Spotkanie połaczone będzie z ogólnopolską akcją MOTOSERCE, a klub Rebels of Road MC jest współorganizatorem całej imprezy.
Pomagać nam będą także przyjaciele z innych motocyklowych organizacji, a skupionych na tym naszym forum.
Dębnicki FG, Riders of Flames, Dywizjon Południe, Motoautostrada i GSM!
Szykuje się super święto krakowskich motocyklistów :)
Startujemy tradycyjną paradą spod hali TS. Wisła o godz. 10:00,
jedziemy do Mnikowa, a potem na najlepszą część POLIGONU PASTERNIK - dużą łąkę z wieżą!
Autokar MOTOSERCA będzie czekał na chętnych na poligonie,
a każdy oddający krew dostanie ( wśród innych podarunków )
zwrot kosztów wejściówki.
Na scenie czas umilać nam będą :
The Reel Jigs - wiele osób zapewne pamięta Ich z Motowigilii
http://therj.eu.interia.pl/
Black Jack - krakowska kapelka z świetnym klimatem i super wokalem
http://blackjack.art.pl/
http://www.youtube.com/watch?v=fF7AFUus ... re=related
4 Szmery - Tego chyba motocyklistom przedstawiać specjalnie nie trzeba
http://www.4szmery.net/flash.htm
http://www.youtube.com/watch?v=iNfMZ13FUac
Pojawi się także wyczekiwana prze wielu ekipa IMPRESSION :)

Obrazek
bigbrain
 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek, 12 września 2011, 23:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez show » piątek, 6 kwietnia 2012, 23:13

Ładnie, ładnie, zobaczymy, jak to będzie:D
Avatar użytkownika
show
 
Posty: 47
Dołączył(a): niedziela, 2 maja 2010, 22:06
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron