wspólne latanie po wawie

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

wspólne latanie po wawie

Postprzez AJUŚ » piątek, 6 kwietnia 2012, 20:46

mam propozycje może udało by się zebrać kilku chętnych i razem pojęździć po stolicy?? termin trasa wszystko jest do uzgodnienia:P
AJUŚ
 
Posty: 127
Dołączył(a): poniedziałek, 26 marca 2012, 19:15
Lokalizacja: piaseczno/TOS

Postprzez moro99 » piątek, 6 kwietnia 2012, 21:06

Panie jutro o 12 jest "kierowco patrz w lusterka" strzelam ze wiekszosc z nas tam bedzie "latac"
Romet -> Simson SR50 - > Keeway Hacker -> GSX650F -> FJR1300
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez RAV » piątek, 6 kwietnia 2012, 21:08

A tak poza tym to http://gsxf.pl/viewtopic.php?t=3248 :D

AJUŚ, wal jutro na bemowo, szykuje się całkiem niezła ekipa :D
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez AJUŚ » piątek, 6 kwietnia 2012, 21:19

czytałem temat, ale chciałem na nowo zacząć:P z miłą chęcią bym był na bemowie ale niestety jutro pracuję i nie dam rady:(:(
Obrazek
AJUŚ
 
Posty: 127
Dołączył(a): poniedziałek, 26 marca 2012, 19:15
Lokalizacja: piaseczno/TOS

Postprzez cookieman » piątek, 6 kwietnia 2012, 21:37

hehe ja zawsze chetnie w kilka moto po wawie posmigam bo samemu nudno troche a temat dobry chyba sam go podrzucilem mozna w sezonie robic cotygodniowa ustawke gdzies w centrum i potem razem latac kto za niech strzeli sobie 3 razy w głowe hehe
Avatar użytkownika
cookieman
 
Posty: 196
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości