przez TasmaN » niedziela, 15 kwietnia 2012, 09:51
Ja bede, ale obsuwe mam. Nie na 12.00 ale na 12..30.
Gof tez bedzie, Niunki spia i nie mozna sie dodzwonic.
Budziki beda ale wpadniemy po nich jak nad Zegrze.
EDIT: Niunki wstaly, beda na 12.30
Ostatnio edytowano niedziela, 15 kwietnia 2012, 09:52 przez TasmaN, łącznie edytowano 1 raz