Otwarcie sezonu Warszawa Bemowo 15.04.2012

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez Budzik » sobota, 14 kwietnia 2012, 13:00

to tego grilla itp proponuje jak zwykle w klepisku :D dawno nas tam nei bylo a knajpa przyjana motocyklistom :) pogoda pewnie bedize bo popada rano a potem slonko :)
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Majkelo » sobota, 14 kwietnia 2012, 15:12

Właśnie polatałem po wawie i jest baaaardzo ok.
Jeśli jutro powtórzy się scenariusz - deszcz a potem wypogodzenie i wysuszenie drogi - to będzie naprawdę dobrze :)
Majkelo
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez AJUŚ » sobota, 14 kwietnia 2012, 16:41

miejmy nadzieje Majkelo że będzie jak mówisz:)
AJUŚ
 
Posty: 127
Dołączył(a): poniedziałek, 26 marca 2012, 19:15
Lokalizacja: piaseczno/TOS

Postprzez cookieman » sobota, 14 kwietnia 2012, 17:08

12 pod carrefurem niewiem czy ok napisalem nazwe ale h.. z tym ma byc tasman i gof
Ostatnio edytowano sobota, 14 kwietnia 2012, 17:13 przez cookieman, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
cookieman
 
Posty: 196
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Postprzez RAV » sobota, 14 kwietnia 2012, 17:12

heh tylko napiszcie jaki ratusz, bo ja tydzień temu (przed akcją "kierowco patrz...") też pojechałem pod ratusz ........ postałem, poczekałem dupę odmroziłem a jak się okazało ja stałem pod ratuszem ale Warszawskim a wy pod ratuszem gdzieś na bemowie :D :D :D tyle mojego "ratuszowania" było :D
Ostatnio edytowano sobota, 14 kwietnia 2012, 17:13 przez RAV, łącznie edytowano 1 raz
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez cookieman » sobota, 14 kwietnia 2012, 17:14

rav zmiana planu 12:00 carefour na bemowie na przeciwko lotniska
Avatar użytkownika
cookieman
 
Posty: 196
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Postprzez RAV » sobota, 14 kwietnia 2012, 17:17

tam gdzie się spotkaliśmy tydzień temu ? przed tą Pizzą Hut ?

"bendem" :D
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez cookieman » sobota, 14 kwietnia 2012, 17:42

tak tam gdzie pizda hut
Avatar użytkownika
cookieman
 
Posty: 196
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Postprzez ogórek » sobota, 14 kwietnia 2012, 19:19

panowie jutro deszcz,wiatr i zimno pogoda do dupy ja jeśli się potwierdzi to odpadam. :cry:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez RAV » sobota, 14 kwietnia 2012, 19:27

n ie siej defektyzmu :P dobrze będzie :D
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez Majkelo » niedziela, 15 kwietnia 2012, 07:45

Kur#a m$ć zgubiłem portfel z kasą i kartami... Płatne wejście tam zapewne i nie mam jak się dostać... O której parada ma być? Może na samą paradę przyjadę bo nie będę stał jak fiut pod siatką....
Majkelo
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez cookieman » niedziela, 15 kwietnia 2012, 08:06

jak narazie to dupna pogoda jest
Avatar użytkownika
cookieman
 
Posty: 196
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Postprzez AJUŚ » niedziela, 15 kwietnia 2012, 08:21

kurcze nie wiem co robić.......
Obrazek
AJUŚ
 
Posty: 127
Dołączył(a): poniedziałek, 26 marca 2012, 19:15
Lokalizacja: piaseczno/TOS

Postprzez AJUŚ » niedziela, 15 kwietnia 2012, 08:49

jak do 11 nie będzie padać to jade:P:P
Obrazek
AJUŚ
 
Posty: 127
Dołączył(a): poniedziałek, 26 marca 2012, 19:15
Lokalizacja: piaseczno/TOS

Postprzez cookieman » niedziela, 15 kwietnia 2012, 08:56

ja juz wiem co robic pogoda jest jaka jest wiec wypilem juz 2 kieliszki wina
Avatar użytkownika
cookieman
 
Posty: 196
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Postprzez Majkelo » niedziela, 15 kwietnia 2012, 09:06

AJUŚ chyba jak od 11 nie będzie padać :)
Majkelo
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez RAV » niedziela, 15 kwietnia 2012, 09:42

Dobrze że ja wina nie lubię :D

byłem przed chwilą puszką, żeby syna do siostry odstawić i chyba nie jest tak źle. W gorszą pogodę się jeździło, więc jadę na 100 %
najwyżej jak nikt nie dojedzie to się pyrknę z paradą i wrócę do domu.
Ostatnio edytowano niedziela, 15 kwietnia 2012, 09:42 przez RAV, łącznie edytowano 1 raz
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez TasmaN » niedziela, 15 kwietnia 2012, 09:51

Ja bede, ale obsuwe mam. Nie na 12.00 ale na 12..30.

Gof tez bedzie, Niunki spia i nie mozna sie dodzwonic.

Budziki beda ale wpadniemy po nich jak nad Zegrze.

EDIT: Niunki wstaly, beda na 12.30
Ostatnio edytowano niedziela, 15 kwietnia 2012, 09:52 przez TasmaN, łącznie edytowano 1 raz
TasmaN
 

Postprzez NiDeMa » niedziela, 15 kwietnia 2012, 09:53

Ja też się chyba spóźnię bo dopiero co wstałem, a bym uchwyt na kamerę/telefon jeszcze zamontował.
NiDeMa
-TW 99-
NiDeMa
 
Posty: 118
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 19:19
Lokalizacja: Warszawa (Taipei)

Postprzez RAV » niedziela, 15 kwietnia 2012, 09:53

Spoko loko Tasman, poczekamy te 30 min. :P
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości