TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez rafdus » środa, 18 kwietnia 2012, 05:39
-

rafdus
-
- Posty: 35
- Dołączył(a): poniedziałek, 9 kwietnia 2012, 09:57
- Lokalizacja: Łaziska Górne
przez rafdus » sobota, 28 kwietnia 2012, 10:20
no to chyba bede sam

-

rafdus
-
- Posty: 35
- Dołączył(a): poniedziałek, 9 kwietnia 2012, 09:57
- Lokalizacja: Łaziska Górne
przez sanczo1 » sobota, 28 kwietnia 2012, 22:57
Jak sie nic nie przytrafi to przypedzimu na chwile z "ekipą" :-)
-
sanczo1
-
- Posty: 118
- Dołączył(a): środa, 14 kwietnia 2010, 21:34
- Lokalizacja: Cieszyn
przez rafdus » poniedziałek, 7 maja 2012, 19:43
pierwszy zlot z SUZI i juz fota cyknieta
motoserce 2012 CHUDÓW
-

rafdus
-
- Posty: 35
- Dołączył(a): poniedziałek, 9 kwietnia 2012, 09:57
- Lokalizacja: Łaziska Górne
przez Schummi » wtorek, 8 maja 2012, 17:43
trzeba mieć tego farta

Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
-

Schummi
- Administrator

-
- Posty: 2368
- Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
- Lokalizacja: Brzechów k/Kielc
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości