3 i 6 maj Chudów

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

3 i 6 maj Chudów

Postprzez rafdus » środa, 18 kwietnia 2012, 05:39

Avatar użytkownika
rafdus
 
Posty: 35
Dołączył(a): poniedziałek, 9 kwietnia 2012, 09:57
Lokalizacja: Łaziska Górne

Postprzez rafdus » sobota, 28 kwietnia 2012, 10:20

no to chyba bede sam :shock:
Avatar użytkownika
rafdus
 
Posty: 35
Dołączył(a): poniedziałek, 9 kwietnia 2012, 09:57
Lokalizacja: Łaziska Górne

Postprzez sanczo1 » sobota, 28 kwietnia 2012, 22:57

Jak sie nic nie przytrafi to przypedzimu na chwile z "ekipą" :-)
sanczo1
 
Posty: 118
Dołączył(a): środa, 14 kwietnia 2010, 21:34
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez rafdus » poniedziałek, 7 maja 2012, 19:43

pierwszy zlot z SUZI i juz fota cyknieta :)

motoserce 2012 CHUDÓW
Avatar użytkownika
rafdus
 
Posty: 35
Dołączył(a): poniedziałek, 9 kwietnia 2012, 09:57
Lokalizacja: Łaziska Górne

Postprzez Schummi » wtorek, 8 maja 2012, 17:43

trzeba mieć tego farta :P
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość