TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez Godzi » niedziela, 22 lipca 2012, 00:06
Witam i zapraszam wszystkich do Żywca na Zlot pod Grojcem.
Jestem nowy na moto, to moj pierwszy sezon ale zapraszam chetnych w poludiowe strony.
Jesli mialby ktos ochote sie dolaczyc to zapraszam
http://www.zywiec.roadrunnersmc.pl/
-

Godzi
-
- Posty: 34
- Dołączył(a): poniedziałek, 25 czerwca 2012, 09:41
- Lokalizacja: Bielsko-Biała
przez rafdus » poniedziałek, 23 lipca 2012, 02:12
Chyba sie pojawie ale jak juz to w sobote, moze ktos z moich okolic sie dolonczy ?
-

rafdus
-
- Posty: 35
- Dołączył(a): poniedziałek, 9 kwietnia 2012, 09:57
- Lokalizacja: Łaziska Górne
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość