Kwaśnica w Żywcu

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Kwaśnica w Żywcu

Postprzez Godzi » niedziela, 22 lipca 2012, 00:06

Witam i zapraszam wszystkich do Żywca na Zlot pod Grojcem.
Jestem nowy na moto, to moj pierwszy sezon ale zapraszam chetnych w poludiowe strony.
Jesli mialby ktos ochote sie dolaczyc to zapraszam :)
http://www.zywiec.roadrunnersmc.pl/
Avatar użytkownika
Godzi
 
Posty: 34
Dołączył(a): poniedziałek, 25 czerwca 2012, 09:41
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez rafdus » poniedziałek, 23 lipca 2012, 02:12

Chyba sie pojawie ale jak juz to w sobote, moze ktos z moich okolic sie dolonczy ?
Avatar użytkownika
rafdus
 
Posty: 35
Dołączył(a): poniedziałek, 9 kwietnia 2012, 09:57
Lokalizacja: Łaziska Górne


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość