zmiana jajka na szybszy

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

zmiana jajka na szybszy

Postprzez cookieman » sobota, 4 lipca 2009, 09:17

powoli jajo 600 jest dlamnie zawolne i ja bardziej w triki ide mam zamiar zmienic na gsxr 1000 z 2001 roku albo honde 954 RR ten sam rocznik ktos jezdził szukam porównań co wybrać
Avatar użytkownika
cookieman
 
Posty: 196
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Postprzez Loku » niedziela, 5 lipca 2009, 19:38

do trików gsxr 1000 wydaje sie za cieżki, 954rr wydaje sie ze bedzie dużo lepsze choć pewnie waży podobnie. Mi osobiście nową K9 jeździ sie okropnie po mieście za duża moc i za słabe prowadzenie. A Honda to honda
Loku
 

Postprzez miki1406 » poniedziałek, 6 lipca 2009, 12:59

Bez wahania kupiłbym honde :diabel:
miki1406
 

Postprzez Krzysiek1989 » wtorek, 7 lipca 2009, 11:04

ja tak samo stawiałbym na honde. Przed jajkiem miałem 929 i teraz jak bede kupował to własnie 954 albo do typowej turystyki yamahe FJR 1300 :)
Nie wiem jak jest z komfortem na tylnym siedzeniu w 954 ale w 929 jak na sporta jest bardzo wygodnie :) Dla mnie jest to dosć istatne pownieważ dużo podrużuję z plecaczkiem w dłuższe trasy.
Krzysiek1989
 

Postprzez cookieman » niedziela, 12 lipca 2009, 08:59

jezdziłem i na suzi i na hondzie i postanowiłem zostaje przy jajku tylko teraz 750 motor jest za wygodny aby go zmieniać a po 5 tysiacach ma odejscie

[ Dodano: 08-08-09, 09:45 ]
jechałem na kumpla suzuki intruder boulevard 1800 zakochalem sie koniec ze scigaczami i turystykami cruiser to jest to a erłan robi ze startu jak chce tylna kiszka szersza niz ja w pasie
Avatar użytkownika
cookieman
 
Posty: 196
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości