przez cookieman » niedziela, 12 lipca 2009, 08:59
jezdziłem i na suzi i na hondzie i postanowiłem zostaje przy jajku tylko teraz 750 motor jest za wygodny aby go zmieniać a po 5 tysiacach ma odejscie
[ Dodano: 08-08-09, 09:45 ]
jechałem na kumpla suzuki intruder boulevard 1800 zakochalem sie koniec ze scigaczami i turystykami cruiser to jest to a erłan robi ze startu jak chce tylna kiszka szersza niz ja w pasie