Bieszczady

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Bieszczady

Postprzez arkadiusz » wtorek, 7 sierpnia 2012, 23:01

Witam może ktoś z forum byłby chętny na wypad 3-dniowy w Bieszczady wyjazd w poniedziałek 13 sierpnia z Lublina powrót 15 sierpnia w środę .Jazda spokojna bez ciśnienia plan chodzenie po górach i jeżdżenie po winklach, reszta rzeczy do ustalenia chętnych proszę o kontakt tel:695-833-438.
Kawasaki er-5 ->Suzuki gsx750f
Avatar użytkownika
arkadiusz
 
Posty: 142
Dołączył(a): środa, 14 grudnia 2011, 21:41
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Sokol » środa, 8 sierpnia 2012, 02:19

Niestety ja nie moge ,jestem za granica juz ,Ale zeby ci cos doradzic to piekne serpentyny sa jak pojedziesz trasa , przez Przemysl
Sokol
 
Posty: 268
Dołączył(a): poniedziałek, 14 listopada 2011, 02:36
Lokalizacja: Sieniawa/Usa

Postprzez slawekd » środa, 8 sierpnia 2012, 07:27

Tak z Sanoka na Przemyśl są piękne serpentyny 29 lipca tam byłem. Bajka.
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez michas650 » środa, 8 sierpnia 2012, 15:05

Jak będziecie w bieszczadach to dajcie znac;). Jestem z bieszczad wiec posmigam z wami:)
Avatar użytkownika
michas650
 
Posty: 20
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 21:25
Lokalizacja: Zahoczewie

Postprzez arkadiusz » środa, 8 sierpnia 2012, 19:59

Przez Przemyśl jechałem ostatnio w czerwcu z paczką znajomych faktycznie winkle są tam zajefajne .Według mnie jest to najfajniejszy odcinek więc nie wykluczone że i tym razem tędy pojadę .
Kawasaki er-5 ->Suzuki gsx750f
Avatar użytkownika
arkadiusz
 
Posty: 142
Dołączył(a): środa, 14 grudnia 2011, 21:41
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Sokol » czwartek, 9 sierpnia 2012, 02:33

Jak jestes z Lublina to mozesz do przemysla 2 trasami jechac przez zamosc lub na bilgoraj ,sm dlugi czas jezdzilem do lublina i malo policji jest od bilgoraja do lublina mozna pocisnac Jak bedziesz jechac na przemysl ,to za przemyslem na barierce szukaj mojego nicku i mojej miejscowosci :)
Sokol
 
Posty: 268
Dołączył(a): poniedziałek, 14 listopada 2011, 02:36
Lokalizacja: Sieniawa/Usa

Postprzez arkadiusz » czwartek, 9 sierpnia 2012, 22:34

Dzięki Sokol, trasa do ustalenia szkoda, tylko że tak mało chętnych może ktoś chcę dołączyć ......
Kawasaki er-5 ->Suzuki gsx750f
Avatar użytkownika
arkadiusz
 
Posty: 142
Dołączył(a): środa, 14 grudnia 2011, 21:41
Lokalizacja: Lublin


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość