przez arkadiusz » wtorek, 7 sierpnia 2012, 23:01
Witam może ktoś z forum byłby chętny na wypad 3-dniowy w Bieszczady wyjazd w poniedziałek 13 sierpnia z Lublina powrót 15 sierpnia w środę .Jazda spokojna bez ciśnienia plan chodzenie po górach i jeżdżenie po winklach, reszta rzeczy do ustalenia chętnych proszę o kontakt tel:695-833-438.
Kawasaki er-5 ->Suzuki gsx750f