Latanie na gumie.

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Postprzez firefox » wtorek, 7 lipca 2009, 12:33

Nyuno napisał(a):
miki1406 napisał(a):pewnie masz racje... powtarzam po internecie więc sam nie wiem ile to poleci...
Nie no kurczę, ja wiem, że to z netu, a nie z autopsji. Nie chciałem zabrzmieć złowrogo ;) Po prostu jak widzę takie bzdury w necie to mi ręce opadają.

ZiGi napisał(a):Drobna poprawka MTT Y2K z silnikiem turbinowym waży 190kg :P , ma 286KM przy 52krpm i jak podaje producent rozpędza się tylko do 400kmh :P
Jak już chcesz poprawiać, to zbierz faktyczne dane, kowboju :shot: A teraz wypunktuję Ciebie, niczym dzidzię :mrgreen:
•Waży 500 funtów masy suchej, czyli 226.796185 kg, a nie 190, jak piszesz.
•Ma 320KM przy 52k rpm, a wartość przez Ciebie podana jest pomiarem wyłącznie tylnego koła, czego się nie podaje obliczając moc silnika.
•Jak podaje producent rozpędza się "tylko" do 250 mph, czyli 402.34 km/h, a nie do 400 km/h, tak więc moje "ma problemy z przekroczeniem 405 km/h" jest jak najbardziej na miejscu.

Poza tym, sztuczne dopakowanie kucy wcale nie przekłada się na extremalne zwiększenie prędkości maksymalnej. Jak masz na obrotomierzu 16k rpm i przy tej prędkości jedziesz 340 km/h, to nie zrobisz nagle 19k rpm by jechać 400 km/h.

Weź jeszcze pod uwagę elastyczność silnika, która w przypadku Y2K to 425 ft/lbs czyli 576.420572925 Nm.

I tutaj masz same suche fakty, a nie jak sam napisałeś w przypadku hayabusy "podobno 499KM" ;)


TY sie jakis ostatnio drazliwy zrobiles i zaczepialski, chyba Ci trzeba bedzie przesmarowac tylek na zlocie :D a potem przytulic :P

Tak czy siak predkosci sa zawrotne, i mi na jajku wystarczyli 210 na dwoch kolach :P
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Nyuno » wtorek, 7 lipca 2009, 21:39

A ja dalej twierdzę, że po prostu ostatnio ponieważ na żarty nie mam czasu, to nie bardzo umiem przedstawiać je w sposób zrozumiały.

Na zlocie nic mi nie przesmarujesz, bo na nim raczej nie będę.

Rozmowa z mojej strony swe źródło ma z wieśniackich tekstów z internetu typu "a ten pojazd to z prędkością światła jeździ - ma 2300 koni mechanicznych". Pozatym, ja nigdy z ZiGim się nie obrażałem za zwykłą wymianę zdań (ZiGi to chyba potwierdzi). To ty szukasz dziury w całym i psujesz atmosferę podjudzając ludzi do walki!*
firefox napisał(a):mi na jajku wystarczyli 210 na dwoch kolach
A to przypadkiem nie Ty całkiem niedawno zakładałeś temat o tym, jak to Ci tej prędkości brakuje i potrzebujesz Hayabusy turbo 499 bhp?

----------
* - joke, jak byś nie załapał, bo znów zaraz zaczniesz narzekać, że niemiły jestem
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez miki1406 » wtorek, 7 lipca 2009, 22:49

No spoko panowie no... luzik...
Jak poszukałem po niecie to widze różne wersje 390km/h, 340km/h, 420km/h itd

Myśle, że najbliżej prawdy jest 340km/h... Nie ważne w sumie ile leci... Najlepsze jest to, że kolo mając 300km/h podnosi ją na gume... On ma naprawde duże jaja :P
miki1406
 

Postprzez firefox » wtorek, 7 lipca 2009, 23:15

Nyuno napisał(a):A ja dalej twierdzę, że po prostu ostatnio ponieważ na żarty nie mam czasu, to nie bardzo umiem przedstawiać je w sposób zrozumiały.

Na zlocie nic mi nie przesmarujesz, bo na nim raczej nie będę.

Rozmowa z mojej strony swe źródło ma z wieśniackich tekstów z internetu typu "a ten pojazd to z prędkością światła jeździ - ma 2300 koni mechanicznych". Pozatym, ja nigdy z ZiGim się nie obrażałem za zwykłą wymianę zdań (ZiGi to chyba potwierdzi). To ty szukasz dziury w całym i psujesz atmosferę podjudzając ludzi do walki!*
firefox napisał(a):mi na jajku wystarczyli 210 na dwoch kolach
A to przypadkiem nie Ty całkiem niedawno zakładałeś temat o tym, jak to Ci tej prędkości brakuje i potrzebujesz Hayabusy turbo 499 bhp?

----------
* - joke, jak byś nie załapał, bo znów zaraz zaczniesz narzekać, że niemiły jestem


Jakis niemily jestes, daj mordeczke po buziaczka :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Nyuno » środa, 8 lipca 2009, 11:12

Buziaczka my ass, bitch :)
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Nyuno » środa, 8 lipca 2009, 11:15

miki1406 napisał(a):Najlepsze jest to, że kolo mając 300km/h podnosi ją na gume
I chyba właśnie o to w tym wszystkim chodzi - o zapas mocy w przyspieszaniu, a nie waleniu 400 na godzinę, bo nawet jeśli dał by radę - nie ma za wielu miejsc, gdzie można rozwinąć takie prędkości.
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez firefox » środa, 8 lipca 2009, 11:19

Nyuno napisał(a):Buziaczka my ass, bitch :)


Oblesny i fu jestes :mrgreen: :lol:
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kamilv7 » wtorek, 4 sierpnia 2009, 15:55

ja swoim jajkiem jak przy 8 tyś obr włącze 2 bieg i dam pizde po rzug pójdzie do około 30 cm do góry. Faktem jest ze jest to kompletna amatorszczyzna ale przy tak małe wysokości po przekroczeniu 11tyś obrotów sam delikatnie opada na przednie koło
kamilv7
 
Posty: 33
Dołączył(a): poniedziałek, 22 czerwca 2009, 17:19
Lokalizacja: radomsko

Postprzez zolwik » wtorek, 4 sierpnia 2009, 18:42

kamilv7 napisał(a):ja swoim jajkiem jak przy 8 tyś obr włącze 2 bieg i dam pizde po rzug pójdzie do około 30 cm do góry. Faktem jest ze jest to kompletna amatorszczyzna ale przy tak małe wysokości po przekroczeniu 11tyś obrotów sam delikatnie opada na przednie koło


Chwalisz sie czy narzekasz ? ;)
nieszkoda ci maszyny do takich testów
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez kosa1022 » wtorek, 4 sierpnia 2009, 19:07

Rozwalająmnie takie teksty"nieszkoda ci maszyny do takich testów"
Jak by mu było szkoda to by postawiłw salonie i polerował codziennie.
Każdy uzytkuje sprzeta tak jak mu to sprawia przyjemność a nie jak patrzą na to inni.
kosa1022
 

Postprzez miki1406 » wtorek, 4 sierpnia 2009, 19:23

Kosa ma racje... Jeden będzie polerował moto a nie ma mowy nawet o wyjeździe w lekki deszczyk, a drugi bezlitośnie wgniecie bak, wywali owiewki założy orurowanie i będzie się starał go popsuć :diabel: To każdego prywatna sprawa po co mu moto i do jakiej jazdy go zakupił...

Ja na przykład lubie mieć "picusia-glancusia" do codziennej jazdy... Ale kupiłbym sobie GSX1100R starego oleja na stunt-psa i wtedy bez przebaczenia :brawo:

Zobaczymy... Narazie musze wyjść z długów (jakieś 10tysia) i się ochajtać (jakieś wchujhajsu zł) a potem zaczynamy zabawe :P
miki1406
 

Postprzez cookieman » piątek, 21 sierpnia 2009, 16:51

a wujek Staszek na swoim wigry 3 jak po wino jechał to miał 450 km/h i to bez trzymanki
Avatar użytkownika
cookieman
 
Posty: 196
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Postprzez zolwik » wtorek, 20 października 2009, 14:08

JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez guardian_angel » wtorek, 20 października 2009, 16:34

Też tak będziesz latał na swoim gixsie ?
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez zolwik » wtorek, 20 października 2009, 16:45

guardian_angel napisał(a):Też tak będziesz latał na swoim gixsie ?


Na tym nie szkoda mi tego, kupie sobie starszego lejaka już nawet mam na oku :P
Ostatnio edytowano wtorek, 20 października 2009, 16:47 przez zolwik, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez guardian_angel » wtorek, 20 października 2009, 16:48

Przeca masz MZ-kę tego nieszkoda będzie popsuć :)
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez ZiGi » czwartek, 7 stycznia 2010, 13:38

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6-qNoyhP8eA&NR=1[/youtube]
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez guardian_angel » czwartek, 7 stycznia 2010, 16:16

no tak strzelenie ze sprzęgła i większa zębatka i da radę :)
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez zolwik » czwartek, 7 stycznia 2010, 17:52

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ef2LGtQBIi0[/youtube]
Nie mogłem się powstrzymać ,nie jest to czajnik ani jajo.
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez Byniu » czwartek, 7 stycznia 2010, 20:42

i to mnie jeszcze bardziej uświadomiło że nasze sprzęty nie są do tego stworzone :/
zolwik
i to mnie jeszcze bardziej uświadomiło że te sprzęty są do tego stworzone :mrgreen:
No risk no fun
Byniu
 
Posty: 375
Dołączył(a): wtorek, 16 czerwca 2009, 16:12
Lokalizacja: Wszeliwy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości