wyjazd do dzieciaków na onkologie w Warszawie

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

wyjazd do dzieciaków na onkologie w Warszawie

Postprzez ogórek » sobota, 25 sierpnia 2012, 14:20

Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez moro99 » sobota, 25 sierpnia 2012, 14:29

Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak zaluje ze mnie nie bylo :(
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum



Postprzez Gof » sobota, 25 sierpnia 2012, 15:27

Obrazek
Gof
 

Postprzez ogórek » sobota, 25 sierpnia 2012, 16:10

Dziwne tylko CUKERMAN się nie rusza.HEEEEEEEEE.
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez cookieman » sobota, 25 sierpnia 2012, 16:20

zapomnialem wam powiedziec jestem duchem hehehe
Avatar użytkownika
cookieman
 
Posty: 196
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Postprzez RAV » sobota, 25 sierpnia 2012, 18:01

RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez cookieman » sobota, 25 sierpnia 2012, 18:12

na ostatnim jestem na głównym planie
Avatar użytkownika
cookieman
 
Posty: 196
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Postprzez Gof » sobota, 25 sierpnia 2012, 19:45

Obrazek

Obrazek

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=g5Rrt7pHqpk[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=T-otFcb8lVo[/youtube]
Gof
 

Postprzez moro99 » sobota, 25 sierpnia 2012, 19:58

no wlasnie czyja to Fka ?
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez Gof » sobota, 25 sierpnia 2012, 20:00

Jeszcze nie z forum, ale kolega zaproszony, powiedział że się zarejestruje
Gof
 

Postprzez Gof » sobota, 25 sierpnia 2012, 20:35

Brak uprawnień :( daj linka do .jpg
Gof
 

Postprzez motocyklisci-dzieciom » niedziela, 26 sierpnia 2012, 08:21

Przyznam się że dowcip z dolnej półki... wręcz niesmaczny i chamski. Gratuluję użykownikowi wyczucia i taktu a adminowi proponuję usunięcie posta.
A dlaczego ? Nie obchodzi mnie co użytkownicy wypisują sobie na forach zamkniętych, są działy z czarnym humorem, ich sprawa... ale Wy podaliście linka na Facebooku na tę stronę by ludzie pooglądali zdjęcia z Waszego uczestnictwa we wspaniałym wydarzeniu i co ? Myślicie że oglądający (napewno też ci co są właśnie na oddziale-wyobraźcie sobie też mają internet) nie przeglądają tematu do końca ? I tu natrafiają na taki "kwiatek" ? To jest niesmaczne wogóle, czy dziecko zdrowe czy chore...
Widać "wizyta" na oddziale onkologicznym na niektórych nie wywarła żadnego wrażenia... a może trzeba było wjechać na górę i popatrzeć na te biedne dzieci. Nie zdajecie sobie sprawy jaka to tragedia. Ja osobiście wiem co to znaczy. Moja niewątpliwie młoda żona po pięciu latach walki z chorobą zmarła właśnie na raka. A co dopiero jak choroba dotyka biedne dzieci...
Więc uważam że takie prostackie dowcipy opowiada się między sobą a nie publicznie.
Pozdrawiam serdecznie pozostałych forumowiczów.
Ostatnio edytowano niedziela, 26 sierpnia 2012, 09:56 przez motocyklisci-dzieciom, łącznie edytowano 2 razy
motocyklisci-dzieciom
 

Postprzez Gof » niedziela, 26 sierpnia 2012, 09:57

Usunąłem, to nie miejsce i nie czas. Przepraszam w imieniu forum.
Gof
 

Postprzez Gof » niedziela, 26 sierpnia 2012, 11:10

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=B60nxrFRTOE[/youtube]
Ostatnio edytowano niedziela, 26 sierpnia 2012, 11:10 przez Gof, łącznie edytowano 1 raz
Gof
 

Postprzez cookieman » niedziela, 26 sierpnia 2012, 11:23

przepraszam za dowcip faktycznie nie na miejscu
Avatar użytkownika
cookieman
 
Posty: 196
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Postprzez Abek » niedziela, 26 sierpnia 2012, 12:46

Fajny ten migający moto :)

Generalnie jestem wielkim zwolennikiem takich akcji i sam dość mocno w okolicy się angażuję w coś podobnego.

Co do zdjęć to świetne, ale nie wiem kto jest kto xD poznaję jedynie RAV'a i Budzika. Ale z czasem myślę, że będzie lepiej :)

Pozdro
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez strażak » wtorek, 28 sierpnia 2012, 13:37

No to juz jestem na forum - ten "migający" to mój 8)

pozdrawiam
wszystkich
strażak
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sierpnia 2012, 10:01
Lokalizacja: Wawa

Postprzez cookieman » wtorek, 28 sierpnia 2012, 21:29

powitać, juz zakłady były kiedy takie mrygadełka u gofa na jajku bedą
Avatar użytkownika
cookieman
 
Posty: 196
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Następna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość