TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez ZiGi » wtorek, 4 września 2012, 15:03
cookieman napisał(a):powitać, juz zakłady były kiedy takie mrygadełka u gofa na jajku bedą
Na to chyba trzeba mieć pozwolenie

ZiGi
Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa
Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
-

ZiGi
-
- Posty: 1161
- Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
- Lokalizacja: Dębe Wielkie
przez Gof » wtorek, 4 września 2012, 19:36
Strażak mi pozwoli

-
Gof
-
przez strażak » wtorek, 11 września 2012, 19:05
a pewnie że Ci pozwolę i nawet mogę pomóc załatwić lampki

-
strażak
-
- Posty: 10
- Dołączył(a): poniedziałek, 27 sierpnia 2012, 10:01
- Lokalizacja: Wawa
przez strażak » wtorek, 11 września 2012, 19:06
a ja mam już kolejne dwie zamontowane

-
strażak
-
- Posty: 10
- Dołączył(a): poniedziałek, 27 sierpnia 2012, 10:01
- Lokalizacja: Wawa
przez moro99 » wtorek, 11 września 2012, 19:52
czerwone i niebieskie sygnaly sa zarezerwowane tylko dla poj uprzywilejowanych i z tego co wiem nie mozna ich montowac na prv pojazdach - nawet "dla ozdoby"
-

moro99
-
- Posty: 1207
- Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
- Lokalizacja: w-wa - centrum
przez RAV » wtorek, 11 września 2012, 20:03
no ale właśnie strażak ma "pojazd uprzywilejowany"

-
RAV
- Klubowicz

-
- Posty: 837
- Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12
przez Gof » wtorek, 11 września 2012, 20:58
moro99 napisał(a):czerwone i niebieskie sygnaly sa zarezerwowane tylko dla poj uprzywilejowanych i z tego co wiem nie mozna ich montowac na prv pojazdach - nawet "dla ozdoby"
Wszystko można, co nie można, byle z cicha i z ostrożna

-
Gof
-
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość