Łał jaki odzew
odpowiadając po kolei
Gof => mój numer telefonu jest w temacie
http://gsxf.pl/viewtopic.php?p=45530#45530 "dane kontaktowe"

nie wiem czy opłaciłeś składkę klubowicza, ale już jako moderator to masz tam dostęp i tak

hi hi
Pablo22 => jak widać "z rana" to i tak za późno
Płaski => sorry, nie zarejestrowałem że jesteś w naszych okolicach. Coś by się wymyśliło.
Piter => dont worry, w każdy inny termin też mogę napisać takiego posta

zawsze można powtórzyć.
ch3st3r3k => niestety mam za małe mieszkanie by Cię przenocować, a do 4 dzisiaj nie dam rady balować bo na 12 mam jazdy na crossach, więc muszę być "w stanie".
ogórek => gdybym to zapowiedział na kilka dni wcześniej to by to nie był spontan

zapowiedzieć wcześniej też można tylko co to zmienia ?
Gof => dzwoń śmiało, będziemy z Budzikiem w knajpie gdzieś przy rondzie z palmą
maruderów pozdrawiamy, wszystkich chętnych nadal zapraszamy. My idziemy !!!
a dla tych co nie zapłacili za "klubowicza" i nie mają numeru do mnie to dzwońcie i piszcie na 504-76-58-76 sajo-nara !!!