przez ogórek » piątek, 19 października 2012, 17:52
w morde trochę się u mnie pozmieniał,jutro mogę polatać dopiero grubo po południu,ale z tego co rozmawiałem z Budzikiem przez fona może poprowadzić was rano do szamanki,kto woli latać po południu to ze mną zapraszam ,jutro po robocie dam znać konkretnie o której.
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!