może to już ostatnie latanie w tym sezonie. W-WA

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

może to już ostatnie latanie w tym sezonie. W-WA

Postprzez ogórek » wtorek, 16 października 2012, 17:58

Witajcie.Może polatamy cuś w sobotę,zapowiadają dobrą pogodę może być to ostatni raz w tym sezonie : oby nie : proponuje wspólny wypad do szamanki trasa fajna i kręgosłup można naprawić w parę minut heeee.Budzik fajnie jak byś był to poprowadzisz,ja tam byłem ole w tamtym roku więc mogę się zagubić.Dla nie zorientowanych szamanka to taka blądyna po 60tce która masując i wyginając naprawia kręgosłup,miejsce w którym odbywają się te straszne rzeczy to ŁYSO-BYKI niedaleko Radzymina.Jakoś tak.Proponuje spotkanie w sobotę 20.X.2012. w-wa.ul.Modlińska stacja BP.macdonald.godz.do ustalenia.moja propozycja 11.00.czekam na odzew.pozdro. :mrgreen:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez moro99 » wtorek, 16 października 2012, 18:21

to jsie jakos trzeba umawiac do niej ?

Ja odpadam w sobote robie za kierowce na weselu - ale chetnie bym polecial
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez RAV » wtorek, 16 października 2012, 18:28

oj szlag, akurat pech chciał że w tym terminie mam rocznicę ślubu :( (wielkie mi łał, ale się uparła i co bracie zrobisz ?). więc z samego rana odstawiamy pierworodnego poza W-wę do babci a sami potem szykujemy się do "ucztowania" :P

niestety. termin mi nie bangla :(
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez moro99 » wtorek, 16 października 2012, 18:34

Przynajmniej ja bede pamietal o rocznicy :P
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez vooodooster » wtorek, 16 października 2012, 21:25

U mi sobota odpada mialem co prawda rocznice wczoraj ale kochanie zaplanowalo wyjazd do tescow w szkoda pojechalbym z toba moro.
Avatar użytkownika
vooodooster
 
Posty: 54
Dołączył(a): piątek, 28 września 2012, 17:05
Lokalizacja: warszawa

Postprzez moro99 » wtorek, 16 października 2012, 21:27

vooodooster, to zone przerob i pojedziecie "po"
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez Budzik » środa, 17 października 2012, 08:24

moro99, nietrzeba sie umawiac po prostu przychodzisz i czekasz na swoja kolejke (i tak trwa to duuuzo szybciej niz umowiona wizyta u lekarza)

ogórek, z wielka checia bym pojechal ale w sobote mam po poludniu impreze rodzinna takze niestety i ja odpadam a w niedziele pracuje jakbys wpadl na pomysl przesunieta tego o 1 dzien

ogolnie pomysl bardzo mi sie podoba na wspolny weekend na moto,ale moze za tydzen :)
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez ogórek » środa, 17 października 2012, 17:02

no to lipa :(
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez Jabol80 » środa, 17 października 2012, 19:09

A ja wyprowadziłem moto do teścia już na zimowanie .
Dziś sprawdziłem pogodę na najbliższe dwa tygodznie zastanawiam się czy w sobotę nie poleciec do niego po "Suke" .
Jak dam radę żonę nakręcić żeby mnie podrzuciła do Sadownego to jak byście latali chętnie się przyłącze.

[ Dodano: 17-10-12, 20:13 ]
[quote="Budzik"]moro99, nietrzeba sie umawiac po prostu przychodzisz i czekasz na swoja kolejke (i tak trwa to duuuzo szybciej niz umowiona wizyta u lekarza

Słyszałem o tej kobiecie same dobre rzeczy ,chłopaki z mojej firmy w której pracuje korzysatają z jej masaży .
Okolice Tłuszcza.
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Postprzez ogórek » środa, 17 października 2012, 19:16

siemanko.czekam na znaka, więc nie wszystko stracone. :mrgreen:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez DeElcano » czwartek, 18 października 2012, 19:02

ja też się piszę na latanko....
Avatar użytkownika
DeElcano
 
Posty: 300
Dołączył(a): sobota, 21 lipca 2012, 21:15
Lokalizacja: H-ów, W-wa

Postprzez Budzik » czwartek, 18 października 2012, 19:40

no ja moge polatac, ale o 14 musze juz byc w domu z racji obowiazkow i innych planow
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Jabol80 » czwartek, 18 października 2012, 19:41

Sprowadziłem dziś swojego sprzęta ,jutro dam znać co i jak z sobotą.
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Postprzez ogórek » czwartek, 18 października 2012, 20:41

no to super jutro się do mówimy :mrgreen:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez TasmaN » piątek, 19 października 2012, 06:45

piteer, polatasz na R1 to Ci sie masaz kregoslupa przyda ;)


A ja Panowie... bez opierdalania w bawelne... no cash no fun :(
Latam tylko do/z pracy :/
TasmaN
 

Postprzez Budzik » piątek, 19 października 2012, 17:28

To moze jakies konkretne ustalenia? Proponuje zaczac np o 10 pod McDonaldem na modlinskiej tym przy BP.
Potem pojechac do szamanki a potem sie ustali gdzie i jak. Jak chcecie zaczac pozniej to ja odpadam bo jak pisalem wczesniej na 14 musze byc w domu.
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez ogórek » piątek, 19 października 2012, 17:52

w morde trochę się u mnie pozmieniał,jutro mogę polatać dopiero grubo po południu,ale z tego co rozmawiałem z Budzikiem przez fona może poprowadzić was rano do szamanki,kto woli latać po południu to ze mną zapraszam ,jutro po robocie dam znać konkretnie o której.
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez Budzik » piątek, 19 października 2012, 18:10

Jak nic nie wyjdzie to przyszly weekend chciaz w ten ma byc piekna pogoda
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez DeElcano » piątek, 19 października 2012, 18:22

czyli jednym słowem się zesrało... w takim razie ja dołączę później...ogórek, podaj mi na pw nr tel do siebie, jak się ogarnę to Cię będę łapał.
Avatar użytkownika
DeElcano
 
Posty: 300
Dołączył(a): sobota, 21 lipca 2012, 21:15
Lokalizacja: H-ów, W-wa

Postprzez Jabol80 » piątek, 19 października 2012, 19:05

Kur.a jutro musze iśc do roboty ,ale od godz 14 będe wolny ,jak mozna było by się do was przyłączyć to ja jestem chętny.
może jeszcze jednego z sobą przyciągne z FM.
Macie jakieś palny co do trasy lub miejsca gdzie chcecie jechać?
Wybieracie się jutro na obstawę ślubu?
Piszcie na GG 5857101 lub na pw
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Następna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron