może to już ostatnie latanie w tym sezonie. W-WA

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez Jabol80 » sobota, 20 października 2012, 17:04

Nie dałem rady do was dojechać ,leciałem od kumpla z Wołomina przez Nadmę i tam pękło mi 300zł .
Wkur..łem się i wróciłem do domu przetrzymali mnie mędy do 17 ,chyba dzis się najeb.e na to konto.
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Postprzez ogórek » sobota, 20 października 2012, 17:40

sory.ja też nie dałem rady siedziałem w robocie do 17,ale wiem że PITER,GOF i chyba DEELCANO pośmigali zdajcie relacje jak tam było.SORY jeszcze raz za niewypał z mojej strony. :oops:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez Gof » sobota, 20 października 2012, 18:25

A sobie traskę machnęliśmy i przy okazji stestowałem rejestrator trasy który sobie ściągnąłem.

https://maps.google.com/maps/ms?msa=0&m ... 0c4bce10c3

Tylko ta średnia 56km/h jakoś mi nie pasuje, trzymaliśmy cały czas ze 3x więcej i praktycznie nie było świateł... ale niech i tak będzie.
Ostatnio edytowano sobota, 20 października 2012, 18:28 przez Gof, łącznie edytowano 1 raz
Gof
 

Postprzez DeElcano » sobota, 20 października 2012, 19:01

Tylko ta średnia 56km/h jakoś mi nie pasuje, trzymaliśmy cały czas ze 3x więcej i praktycznie nie było świateł... ale niech i tak będzie.


pewnie przez dwa postoje średnia spadła, chiba :zapytanie:
Ostatnio edytowano czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez DeElcano, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
DeElcano
 
Posty: 300
Dołączył(a): sobota, 21 lipca 2012, 21:15
Lokalizacja: H-ów, W-wa

Postprzez Gof » sobota, 20 października 2012, 19:07

No pewnie tak :)
Gof
 

Postprzez Gof » sobota, 20 października 2012, 19:24

Liczniki kłamią :)

Albo GPS kłamie. Włączyłem go nad Zegrzem.
Gof
 

Postprzez DeElcano » sobota, 20 października 2012, 19:48

Latawszy w niedzielę ktuś.. cuś.. ?
Avatar użytkownika
DeElcano
 
Posty: 300
Dołączył(a): sobota, 21 lipca 2012, 21:15
Lokalizacja: H-ów, W-wa

Postprzez Budzik » sobota, 20 października 2012, 20:00

Ja bym polatal ale pracuje
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Gof » sobota, 20 października 2012, 20:03

W niedzielę nie :(
Gof
 

Poprzednia strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron