Motomikołajki

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Motomikołajki

Postprzez RAV » środa, 7 listopada 2012, 19:23

Siema zmarźluchy ;) , tak się zastanawiam nad wybraniem się w tym roku na motomikołaje w Warszawie. W zasadzie co roku się zastanawiam, ale jakoś dotychczas nigdy mi się nie udało :P
Czy oprócz mnie są jacyś ewentualni chętni ?

zaczynam rozglądać się również za strojami, bo póki co oferta jest dość spora a rozbieżności cenowe od 17zł do 780zł, więc nawet baaardzo spore :D

Z tego co wiem to motomikołaje są organizowane w wielu miejscach w całej Polsce, dlatego nie ograniczajmy się w tym wątku tylko do Warszawy czy Bydgoszczy, fajnie by było jak byśmy mogli wspólnie dzielić się takimi przygotowaniami, relacjami i wspomnieniami, także wszyscy chętni wpisujcie się - coś razem uradzimy :D
Ostatnio edytowano środa, 7 listopada 2012, 19:24 przez RAV, łącznie edytowano 1 raz
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez moro99 » środa, 7 listopada 2012, 19:42

RAV, Jak nie bedzie sniegu to ja sie wybieram :)

Strona FB - http://www.facebook.com/MotoMikolajki?ref=ts&fref=ts

WWW - http://motomikolajki.pl/
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez mizzar » środa, 7 listopada 2012, 20:02

Brałem udział w zeszłym roku, w tym też wezmę bez względu na pogodę, zgłosiłem się także do pomocy wolontariackiej. To super pomysł, żeby wybrać się razem!
Rav, Zobacz na zdjęciach w sieci jakie ludzie mieli mega patenty na stroje.
My z FLashem kupiliśmy jakieś jednorazówki i w efekcie pasek na moim wielkim brzuchu pękł zaraz po założeniu, a czapka spadła na paradzie... Generalnie jednak jako jednorazówka zdało egzamin.

Lista chętnych?

1. RAV
2. mizzar
3.
Avatar użytkownika
mizzar
 
Posty: 292
Dołączył(a): sobota, 25 września 2010, 09:22
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » środa, 7 listopada 2012, 20:09

moro99 napisał(a):Lista chętnych?

1. RAV
2. mizzar

3.Budzik (ale solo bo Ola bez kombi jeszcze) i w zaleznosci od pracy :(

[ Dodano: 07-11-12, 20:14 ]
dokladna data tegorocznych mikolajek nie jest jeszcze znana?
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez moro99 » środa, 7 listopada 2012, 20:38

Mnie tez piszcie ;)

Co do daty 9 XII
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez RAV » środa, 7 listopada 2012, 20:45

Dobra bo coś widzę że następne wpisy nie poszły z myślą mizzara, więc uzupełnię

Warszawa 9.XII
Lista chętnych

1. RAV
2. mizzar
3. Budzik
4. moro99
5.

(następne osoby, proszone są o skopiowanie powyższej listy i dopisanie siebie ;) )

A inne miasta ? Bydgoszcz, Kraków, Nowy Tomyśl, Olsztyn, Brzesko ... itd. itd. ?
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez KR-Ociec » środa, 7 listopada 2012, 21:01

A podkarpacie tutaj:

(cytat by: www.podkarpackie2oo.pl/MOTOMIKOŁAJE 2012 przez: "Revolut" )

:...Wysłany: 03 Lis 2012 06:08 MOTOMIKOŁAJE 2012
Pomimo, że wątek o współpracy z Domem dla Dziecka w Łopuszce Małej mamy pozwolę sobie założyć odrębny temat dotyczący tzw akcji MOTOMIKOŁAJKI 2012.
Z rzeczy ważnych i ważniejszych:
-mamy już podany numer konta na które dokonujemy wpłat
55 1140 2004 0000 3702 7053 3000 - Grzegorz Drozd, pieniążki wpłacamy do końca listopada
09.12.2012 totermin spotkania w DD i rozdania prezentów
- wszyscy biorący udział w akcji przyjeżdżają oczywiście na MOTOCYKLACH
KR-Ociec mam nadzieję, że też weźmiesz udział w akcji :)

/ Edycja Macieksoko
dla jasności sprawy rozliczenie z poprzedniej akcji tutaj- http://www.podkarpackie2o...p=100313#100313

600,48 zł Fred już przelał na konto Grześka
Ode mnie leci pozostałe 293,79 zł czyli cała kasa z poprzedniej akcji jest na nowym koncie :) ...
UZBIERALIŚMY JUŻ 1 286,05zł!!! "

Dębica leci razem z P2K :)
Ostatnio edytowano środa, 7 listopada 2012, 21:02 przez KR-Ociec, łącznie edytowano 1 raz
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez vooodooster » czwartek, 8 listopada 2012, 10:12

czyli mikolajki sa juz tuz tuzco widze jak mi sie uda moto odpalic i bedzie ladna pogoda to sie pisze na to a jak nie bedzie pogody to sie zapuszkuje i tez sie stawie
Ostatnio edytowano czwartek, 8 listopada 2012, 10:13 przez vooodooster, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
vooodooster
 
Posty: 54
Dołączył(a): piątek, 28 września 2012, 17:05
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Gof » czwartek, 8 listopada 2012, 12:31

1. RAV
2. mizzar
3. Budzik
4. moro99
5. voodoooster
6. Gof
Gof
 

Postprzez czeslaw » czwartek, 8 listopada 2012, 22:55

Wysłany: Dzisiaj 12:31
1. RAV
2. mizzar
3. Budzik
4. moro99
5. voodoooster
6. Gof
7. czeslaw (Gdańsk lub Bydgoszcz zależy od pogody )
czeslaw
 
Posty: 160
Dołączył(a): piątek, 24 sierpnia 2012, 08:12
Lokalizacja: Tuchola

Motomikołajki

Postprzez kinio64 » środa, 14 listopada 2012, 21:43

Jeżeli nie będzie śniegu i jakichś szalonych temperatur to ja też jadę.
kinio64
 

Postprzez moro99 » wtorek, 20 listopada 2012, 00:00

No panowie zapuszczac brody myc sanie prasowac czerwone mundurki - zostalo 20 dni :)
Ostatnio edytowano wtorek, 20 listopada 2012, 00:01 przez moro99, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez moro99 » wtorek, 20 listopada 2012, 23:02

Zaczynam sie juz zbroic na Motomikolajki :)

Kask juz uzbrojony :)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez moro99 » czwartek, 22 listopada 2012, 13:58

http://www.4fun.tv/aktualnosci/newsy/4f ... K4gMYb0klQ - wiecej info i plan dnia :)

Plan akcji MotoMikołajki.pl - 9 grudnia 2012 r.

10:00

Zbiórka na Placu Konstytucji w Warszawie

11:00 - 11:30

Przejazd z Pl.Konstytucji (do Placu Zamkowego – na plac przed kościołem św.Anny trasa: Marszałkowska, Królewska, Krakowskie Przedmieście, plac wraz z parkin-giem pomiędzy ul.Krakowskie Przedmieście a Pl.Zamkowym

11:30 - 13:00

Plac przed kościołem św.Anny Rozdawanie słodyczy przechodniom, pokaz baniek mydlanych oraz kuglarzy, grupowe zdjęcie uczestników imprezy, ustanowienie rekordu: „ilu MotoMikołajów pomieści się w najmniejszym istniejącym sklepie Carrefour”, wybory NajMikołaja i NajMikołajki przy udziale dzieci z rodzinnych i publicznych domów dziecka

13:00 - 13:30

Przejazd z Pl. Zamkowego (plac przed kościołem św.Anny) do sali OSiR Nowowiejska trasa: Krakowskie Przedmieście, Miodowa, Plac Krasińskich, Świętojerska, Aniele-wicza, Jana Pawła II, Chałubińskiego, Al.Niepodległości, Nowowiejska

13:30 - 15:30

Sala sportowa OSIR Nowowiejska spotkanie z drużyną futbolu amerykańskiego Warsaw Spartans, zabawy na trampolinie z reprezentanten Polski w gimnastyce, zajęcia na ścianie wspinaczkowej, wspólna nauka tańca, pierwsze kroki w Aikido, symulatory jazdy na motocyklu, dmuchany plac zabaw i wiele innych. 19:00 Koncert finałowy w Klubie Proxima. Koncert prowadzi Magda Michniak (Superstacja) Muzyka na żywo w wykonaniu zespołu Monkey and The Baboons oraz Raggafaya.
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez seba_1986 » wtorek, 27 listopada 2012, 10:50

1. RAV
2. mizzar
3. Budzik
4. moro99
5. voodoooster
6. Gof
7. czeslaw (Gdańsk lub Bydgoszcz zależy od pogody )
8. seba_1986
Avatar użytkownika
seba_1986
 
Posty: 19
Dołączył(a): czwartek, 8 marca 2012, 10:12
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » wtorek, 27 listopada 2012, 13:51

proponuje zebrac sie gdzies wczesniej w jakims innym miejscu niz plac konstytucji, aby potem jechac razem
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Budzik » sobota, 1 grudnia 2012, 17:30

Ja proponuje spotkac sie przy Jeff'sie przy żwirki i wigury. jest tam kawalek parkingu a i na plac konstytucji jest kilka minut. ja bede tam od 9:00-9:20. a na pl. konstytucji bysmy ruszyli 9:45
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez moro99 » sobota, 1 grudnia 2012, 19:09

Ja musze leciec po plecaczek wiec nie wiem o ktorej bede i gdzie - wiec spokojnie sie spotkamy na placu :)
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez moro99 » sobota, 8 grudnia 2012, 15:35

No misiaki
Tu macie zajawke tego co ja zrobilem (mizernie wyglada ale postaram sie cos wymyslec jeszcze)
Duzy nacisk na przod i tyl poszedl :P
Obrazek

Czyli co?
Kto jest na tyle twardy ze bedzie ? Budzik? Rav? Mizzar ?

Ja bede w tym jeffsie na polach mokotowksich o 9 :)
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez RAV » sobota, 8 grudnia 2012, 16:15

Również będę w Jeff'sie chwilę po 9 :P

Co do strojenia siebie i moto, to będę się z tym jutro bawił na parkingu Jeff'sa.
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Następna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości