TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez marck21 » piątek, 24 lipca 2009, 14:59
SIema
zadaję pytanie czy ktoś pisał by się na wyjazd do Częstochowy na święto 15 sierpnia...??
Wyjazd sądzę że moiżna by było zaplanować na 13-14 sierpnia a powrót to raczej niedziela 16 sierpnia,
Wiem że atmosfera jaka tam panuje w nocy z 14 na 15 jest niesamowita i warta przeżycia
czeklam na odp
pozdrawiam
-
marck21
-
przez TasmaN » piątek, 24 lipca 2009, 16:12
marck21 napisał(a):czeklam na odp
pozdrawiam
Wstepnie jestem zaintersowany. Jesli pieniazki pozwola.
Zastanawiam sie natomiast nad tym czy 2 dni. Byc moze u mnie bedzie to 1 dzien.
Blizej terminu okresle sie dokladniej.
-
TasmaN
-
przez ivan » piątek, 24 lipca 2009, 20:55
Słuchaj, a tam w ogóle jest jakakolwiek możliwość poruszania się w tym czasie. Miasto nie jest sparaliżowane przez pielgrzymów?
Być może bym się pisał ale na pewno na 1 dzień.
Jeszcze będę się odzywał jak mi się wyklarują plany.
-

ivan
-
- Posty: 346
- Dołączył(a): środa, 17 czerwca 2009, 19:11
- Lokalizacja: Wawa
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości