No to chlup Stolico - czyli Listopadowe Spotkanie Alkoholove

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez TasmaN » czwartek, 22 listopada 2012, 13:58

Noszzz Kur wa mac :fire: :fire: :fire: :fire: :(

mam nadzieje ze posiedzicie tam dluuuuzej wieczrem
Ostatnio edytowano czwartek, 22 listopada 2012, 13:59 przez TasmaN, łącznie edytowano 2 razy
TasmaN
 

Postprzez moro99 » czwartek, 22 listopada 2012, 14:39

no ja zobacze ile posiedze ale posiedze :)
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez vooodooster » czwartek, 22 listopada 2012, 16:46

Gof chciałby i postara się pojawić, ale nie może obiecać na 100%, bo to zależne od tzw. czynników zewnętrznych, dlatego się nie wpisuje. Chyba że to nie jest lista "kto będzie na 100%" tylko lista "kto może się pojawi". czynniki zewnetrzne to znaczy ? czy mam przyjsc z 3 dziewczynami czy mam przyjsc tylko z jedna ?:)
Avatar użytkownika
vooodooster
 
Posty: 54
Dołączył(a): piątek, 28 września 2012, 17:05
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Gof » czwartek, 22 listopada 2012, 17:20

A ilupromilowe te dodatkowe, nieprzypisane dziewczyny? Tzn. po ilu promilach zaczynają się podobać? :D

Czynniki niestety inne :) ale myślę że będę.
Gof
 

Postprzez RAV » czwartek, 22 listopada 2012, 17:33

TasmaN napisał(a):Noszzz Kur wa mac :fire: :fire: :fire: :fire: :(

mam nadzieje ze posiedzicie tam dluuuuzej wieczrem


ale

RAV napisał(a): Co do godzin otwarcia to mamy otwarte dokąd damy radę tam siedzieć, a patrząc na rozmiar lokalu i to co było jak tam kiedyś przebywaliśmy to lokal od jakiejś 20-21 mamy opanowany tylko dla siebie


Więc jaki problem ? Nie po to tyle gadania i męczenia Was było żebym teraz zawinął dupę do domu o 10pm (bez aluzji Budziku :P ). Ja tam będę siedział dopóki nie spadnę pod stół, bo zrobię wszystko by się z Wami spotkać, a Ty również zrób wszystko by się z nami spotkać i będzie piknie panie reżyserzu :P
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez Nyuno » piątek, 23 listopada 2012, 18:17

TasmaN napisał(a):Piszę się :)

To się popisałeś :)
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez moro99 » piątek, 23 listopada 2012, 18:21

Nyuno, A ty won z roboty bo ci konto zablokuje i na popijawe marsz :D
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez Gof » piątek, 23 listopada 2012, 18:25

Jednak się pokomplikowało i nie dotrę dziś. Wypijcie moje zdrowie.
Gof
 

Postprzez Nyuno » piątek, 23 listopada 2012, 18:27

Ja punktualnie po 17:30 wyszedłem :)
Widzimy się na miejscu. Napisz mi do siebie nr na PW bo nie chce mi się na mail.acc wchodzić :P
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ogórek » sobota, 24 listopada 2012, 15:11

Ostatnio edytowano sobota, 24 listopada 2012, 17:32 przez ogórek, łącznie edytowano 2 razy
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez Nyuno » sobota, 24 listopada 2012, 15:19

A gdzie reszta?
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Abek » sobota, 24 listopada 2012, 15:24

Hmm Tasmana poznaję, RAV to chyba ten "bogato owłosiony" a reszta to nie wiem kto :( Może jakiś opis? Panie się do Was całkiem całkiem dosiadły :P
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez moro99 » sobota, 24 listopada 2012, 17:08

Abek, Mnie mozesz znalezc po opisie na koszulce :PPPPP

RAV z Rogami - KOZAK
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez Abek » sobota, 24 listopada 2012, 17:25

moro99, no to już wiem jak wyglądasz chociaż Ciebie wyobrażałem sobie trochę inaczej. vodoo wiem który to RAV, Tas, żona Rava (chyba :P )
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez moro99 » sobota, 24 listopada 2012, 17:27

Abek, Ze co - ze niby wyższego czy jak ? :P
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez Abek » sobota, 24 listopada 2012, 17:33

Nie raczej bardziej napakowanego a nie takie chuchro :P
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez moro99 » sobota, 24 listopada 2012, 17:38

Abek napisał(a):Nie raczej bardziej napakowanego a nie takie chuchro :P




ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

nie wiem po czym to wnioskowales :P

Ale brzuch mam napakowany dobrze :P
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez TasmaN » sobota, 24 listopada 2012, 20:33

Zaj... fotki :)

Dawajcie wszystkie !!!! :) :)
TasmaN
 

Postprzez ogórek » sobota, 24 listopada 2012, 21:45

MORO. dawaj swoje fotki.
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez vooodooster » sobota, 24 listopada 2012, 22:48

wszyscy powstawiajcie przeciez tych zdiec bylo duzo duzo wiecej co to ma byc cenzura?
Avatar użytkownika
vooodooster
 
Posty: 54
Dołączył(a): piątek, 28 września 2012, 17:05
Lokalizacja: warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości