mam nadzieje ze posiedzicie tam dluuuuzej wieczrem
TasmaN napisał(a):Noszzz Kur wa mac![]()
![]()
![]()
![]()
mam nadzieje ze posiedzicie tam dluuuuzej wieczrem
RAV napisał(a): Co do godzin otwarcia to mamy otwarte dokąd damy radę tam siedzieć, a patrząc na rozmiar lokalu i to co było jak tam kiedyś przebywaliśmy to lokal od jakiejś 20-21 mamy opanowany tylko dla siebie


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości