No to chlup Stolico - czyli Listopadowe Spotkanie Alkoholove

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez moro99 » sobota, 24 listopada 2012, 23:34

ja swoje jutro wrzuce - dzisaij juz mi sie nie chce :)
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez ogórek » niedziela, 25 listopada 2012, 13:42

Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez moro99 » niedziela, 25 listopada 2012, 14:11

http://imageshack.us/g/1/9886736/

A tutaj moj wypad na strzelnice - Tak RAV dlatego nie pilem :P

Obrazek
Ostatnio edytowano niedziela, 25 listopada 2012, 14:18 przez moro99, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez Abek » niedziela, 25 listopada 2012, 16:56

To jeszcze wiem który to ogórek :) hmm B udzik w niebieskiej koszuli czy z 3 dniowym zarostem? :P

Edit:

Tas z herbatką wygląda jak zdjęcie profilowe na fb albo nk xD
Ostatnio edytowano niedziela, 25 listopada 2012, 16:57 przez Abek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez Budzik » niedziela, 25 listopada 2012, 17:04

Abek, Budzika nie bylo bo chrzcił córke :) bedzie na nastepnym piciu i byl na poprzednim

[ Dodano: 25-11-12, 17:11 ]
ten w koszuli niebieskiej to NYUNO a ten z zarostem 2-3dniowym to Piteer
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Abek » niedziela, 25 listopada 2012, 17:21

Budzik, no i się wyjaśniło :) Kiedyś do Was dołączę :)
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez BiEdRoN » niedziela, 25 listopada 2012, 22:31

widzę że imprezzzzzka w 100% udana :brawo:
simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i
Obrazek
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Postprzez RAV » niedziela, 25 listopada 2012, 22:39

No impreza zacna, dzięki wszystkim przybyłym za towarzystwo i zajebistą zabawę. Dzięki dodatkowe dla Niuńków za kontynuację spotkania i zaproszenie do siebie do domostwa :P

Do zobaczyska next time.
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez kojak83 » poniedziałek, 26 listopada 2012, 18:59

Co Wy wszyscy tak trzeźwo wyglądaliście? :P :P A ten dobrze zbudowany gość w okularach z zarostem to kto? Wygląda prawie jak ja :D
Avatar użytkownika
kojak83
 
Posty: 217
Dołączył(a): wtorek, 17 stycznia 2012, 12:37
Lokalizacja: Swarzędz/Poznań

Postprzez Gof » poniedziałek, 26 listopada 2012, 19:25

To Ty. Nawet nie pamiętasz :)
Gof
 

Postprzez kojak83 » poniedziałek, 26 listopada 2012, 19:48

O kurde faktycznie w ten dzień piłem ale do stolicy to jeszcze nigdy mnie nie poniosło :P
Avatar użytkownika
kojak83
 
Posty: 217
Dołączył(a): wtorek, 17 stycznia 2012, 12:37
Lokalizacja: Swarzędz/Poznań

Postprzez Gof » poniedziałek, 26 listopada 2012, 20:01

A nie urwał ci się film tego dnia? :D
Gof
 

Postprzez kojak83 » poniedziałek, 26 listopada 2012, 20:02

Delikatnie się postrzępił :D Ale to nie ja bo moje okulary leżą gdzieś zakurzone bo mnie wkur... :P
Ostatnio edytowano poniedziałek, 26 listopada 2012, 20:07 przez kojak83, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
kojak83
 
Posty: 217
Dołączył(a): wtorek, 17 stycznia 2012, 12:37
Lokalizacja: Swarzędz/Poznań

Postprzez vooodooster » piątek, 30 listopada 2012, 01:09

To wielkie w okularach to ja . poznamy sie poznamy juz niedlugo
Avatar użytkownika
vooodooster
 
Posty: 54
Dołączył(a): piątek, 28 września 2012, 17:05
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Gof » piątek, 30 listopada 2012, 08:15

Groźnie zabrzmiało :)
Gof
 

Postprzez vooodooster » wtorek, 4 grudnia 2012, 21:01

Oj tam oj tam :D :diabel:
Avatar użytkownika
vooodooster
 
Posty: 54
Dołączył(a): piątek, 28 września 2012, 17:05
Lokalizacja: warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości